Знайомі онкохворої Анастасії Заворотнюк помітили на її шиї дивний шрам: є фото

Author name 13 Серпня 2022 в 12:08

Поділитися статтею

Шанувальники актриси Анастасії Заворотнюк дуже хвилюються за свою улюбленицю. Вже кілька років вона бореться з онкологією, а про стан актриси рідні не кажуть.

За непідтвердженою інформацією, про хворобу актриса дізналася після ЕКЗ та пологів. 51-річна виконавиця ролі прекрасної няньки з 2018 року бореться з онкологією. Подробиці про стан здоров’я улюбленої актриси рідні не розголошують. До речі, той же діагноз поставили свого часу Жанні Фріске. Тоді журналістам вдалося підкупити медперсонал та дістати ексклюзивні фото хворої співачки.

Анастасія Заворотнюк із дочкою Ганною
Анастасія Заворотнюк із дочкою Анною до хвороби

Дочка та чоловік Анастасії Заворотнюк ретельно стежать за тим, щоб інформація не змогла просочитися у ЗМІ. Відомо, що після багатьох курсів терапії актрису забрали додому. Вона щодня перебуває на прогулянці у своєму дворі, акторку, судячи з усього, доглядає помічниця. Актриса майже знерухомлена, на прогулянці знаходиться в напівлежачому положенні в інвалідному візку. Журналісти зауважили, що актриса посміхається жінці, що є сприятливою ознакою того, що Анастасія не втратила бажання жити. Нещодавно до мережі потрапила нова інформація про стан здоров’я Заворотнюк.

Анастасія Заворотнюк із чоловіком Петром Чернишовим
Анастасія Заворотнюк із чоловіком Петром Чернишовим

Промоутер Ізабелла Пірозі розповіла, що під час зустрічі з Анастасією помітила невеликий шрам на шиї в актриси. За її словами, найімовірніше Анастасія Заворотнюк перенесла операцію з видалення злоякісної пухлини чи біопсію. Промоутер уточнила, що це також може бути слід від якогось нового лікування. Нещодавно фанати актриси були схвильовані несподіваною відмовою Петра Чернишова, чоловіка Заворотнюк, приймати участь у льодовому шоу. Пішли чутки, що такий крок був вимушений через погіршення стану Анастасії. Насправді, у фігуриста було одночасно кілька проектів, в яких він працював, що стало причиною виходу з “Лебединого озера”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею