Зіркові куми Анатоліч та Лобода, Кравець та Зеленська, Горбунов та Потап: хто кому кум (ФОТО)

Author name 28 Серпня 2022 в 11:08

Поділитися статтею

Українські зірки шоу-бізнесу скріплюють свою дружбу родинними зв’язками, стаючи хрещеними батьками відомих дітей. Чия міцна дружба переросла в кумівство, дізнаємося за хвилину.

Анатоліч та Лобода

Телеведучий Анатолій Анатоліч не приховує, що давно підтримує дружбу зі скандальною українською співачкою Світланою Лободою. Вона стала хрещеною мамою старшої дочки ведучого – Аліси. Колишній чоловік Світлани Андрій Цар похрестив молодшу дочку Анатолича. Зв’яок залишився назавжди, хоча Світлана та Андрій давно розлучилися. Тепер, напевно, колишні заздалегідь домовляються про зустріч, щоб не перетнутися один з одним.

Хто з ким покумався: Анатолій та Лобода
Хто з ким покумався: Анатоліч та Лобода

Кравець та Зеленська

Сім’я нинішнього президента та Олени Кравець дружать уже давно, тому нічого дивного, що Зеленські обрали хресними доньці пару Кравець. Цікаво, що під час таїнства з’ясувалося, що Олена Зеленська не хрещена, тож її теж охрестили. Хрещеною мамою стала Олена Кравець. Досить заплутана історія, напевно, міцніше за всі узи об’єднає ці сім’ї.

Олена Кравець – кума родини Зеленських
Олена Кравець – кума родини Зеленських

Потап та Горбунов

Старшого сина Юрія Горбунова та Катерини Осадчої Івана похрестив співак Потап. Як виявилось, вони навіть живуть практично поряд, тому часто бувають один у одного в гостях. За розповіддю Олексія Потапенка, він дуже серйозно ставиться до відповідальності, пов’язаної з кумівством. Він вважає, що до хрещених дітей потрібно ставитися як до своїх.

Хто кому кум: Потап та Горбунов
Хто кому кум: Потап та Горбунов

Окрім цих зіркових кумів в українському шоу-бізнесі переплелося ще багато зв’язків: Лідія Таран хрестила старшого сина Марічки Падалко, Соломія Вітвицька стала хрещеною мамою Світлани Тарабарової, Дмитро Танкович хрещений старшій дочці Лілії Ребрик, Ірина Білик похрестила молодшого брата Аліни Гросу Михайла.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею