Через півроку мовчання: дочка Ольги Сумської, яка проживає в росії, показала на новому фото, як виглядає зараз

Останні півроку в Україні триває повномасштабна війна, яку розпочала росія. Дочка Ольги Сумської Тоня Паперна вперше за весь цей час дала про себе знати.

24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилося на 360 градусів, цього дня розпочалося повномасштабне російське вторгнення на територію нашої країни. Для кожної публічної людини, яка до цього дня була “поза політикою”, було вже достатньо часу, щоб прийняти сторону і висловити свою позицію. Великим розчаруванням стали українські артисти, які будували кар’єру в росії, що прийняли бік ворога або вибрали мовчазну позицію. Серед них виявилася співачка Ані Лорак, яка стала чи не найсильнішим потрясінням для багатомільйонної армії фанатів. Приєдналася до неї і дочка Ольги Сумської Антоніна Паперна.

Спадкоємиця акторської династії давно живе і працює в росії, вона одружена з російським актором Володимиром Ягличем, у них двоє спільних дітей. Паперна жодного разу не висловилася про війну в Україні, не була поряд зі своєю родиною, коли пішла з життя її бабуся Ганна Опанасенко-Сумська, це сталося на третій день вторгнення, перестала виходити на зв’язок із підписниками у Мережі.

Дочка Ольги Сумської, яка проживає в Росії, показала на новому фото, як виглядає зараз
Дочка Ольги Сумської, яка проживає в росії, показала на новому фото, як виглядає зараз

Ольга Сумська спочатку намагалася захищати старшу дочку, говорячи, що вона всім серцем переживає за Україну, але не може це висловити через “тотальну залежність від обставин”. Втім з недавніх пір артистка заявила, що більше не вигороджуватиме спадкоємницю, проте зрікатися її не збирається і повністю її розуміє:

Я не виправдовуватимуся, бо я не маю права виправдовуватись перед українцями за свою дочку

, – висловилася Ольга Сумська.

Вперше за понад півроку з початку війни Тоня Паперна виклала новий пост в Інстаграмі. Це виявився кадр із нової фотосесії.

Дочка Ольги Сумської, яка проживає в росії, показала на новому фото, як виглядає зараз

Можливість залишити коментар під постом зірка обмежила, намагаючись у такий спосіб обмежити доступ хейтерам.

Дочка Ольги Сумської, яка проживає в Росії, показала на новому фото, як виглядає зараз
Дочка Ольги Сумської, яка проживає в росії, показала на новому фото, як виглядає зараз

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!