Актори “Дизель Шоу” Вікторія Булітко та Євген Сморигін розповіли про свої сімейні стосунки: 12 років разом

Актори "Дизель Шоу" Вікторія Булітко та Євген Сморигін дванадцять років поспіль радують публіку своєю творчістю. Артисти з гумором продемонстрували свої сімейні стосунки

Цього року знаменита зіркова пара святкує урочисті дванадцять років разом. Щоправда, “у шлюбі” колеги лише у “Дизель Студіо” – поза виступами серця акторів зайняті, але зовсім різними людьми. Втім, для глядачів вони завжди залишатимуться сімейною парою.

Вікторія Булітко колись зізналась, що саме завдяки Євгену Сморигіну потрапило до “Дизель Шоу”. Артистка розповіла, що, коли продюсери думали, кого з дівчат акторів узяти в команду, вони спитались думки Сморигіна. Він був впевнений, що саме Вікторія Булітко стане ідеальною кандидаткою.

Тоді колеги навіть не підозрювали, що вони стануть хорошими друзями, а для українців будуть незмінним сценічним подружжям. Євген Сморигін неодноразово зізнавався, що досвід роботи з Булітко для нього неоціненний. За словами актора, саме Вікторія стала “тою самою” дівчиною для Євгена, проте на сцені.

Актори Євген Сморигін та Вікторія Булітко з гумором розповіли про сімейні стосунки

Прза сценою відомий актор Євген Сморигін щасливо одружений, а зі своєю коханою артист виховує трьох дітей. Вікторія Булітко, хоча і приховує особистість свого обранця, зізнавалась, що теж не самотня. Проте, актори й колеги іноді люблять потішити прихильників кумедними відео, на яких вдають закоханих. Одним з таких роликів на своїй особистій сторінці в Інстаграм поділилась Вікторія Булітко.

Вікторія Булітко поділилась кумедним відео на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм
Вікторія Булітко поділилась кумедним відео на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм

Дівчина опублікувала “трагічне” відео, на якому Сморигін співає відому пісню, а за його спиною стоїть Булітко й мелодійно підспівує своєму “чоловікові”. Неозброєним оком видно, що Євгену Сморигіну така ініціатива його “дружини” не до вподоби. Актор постійно збиваєть, обертається на Вікторію й просить її не заважати.

Врешті-решт Сморигін заявив, що йому набридло співати під дудку Булітко, а дівчина своєю чергою відповіла, що їй набридло бути дудкою свого “чоловіка”. Вікторія ображено відвернулась і відійшла до стінки, проте все-таки не змогла втриматись і продовжила підспівувати Євгену.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.