Невідомо, коли побачаться: чоловік Анастасії Заворотнюк покинув онкохвору дружину заради відомої фігуристки

Відома російська акторка Анастасія Заворотнюк вже декілька років бореться з онкологією. Весь цей час поруч з нею були найближчі люди. Втім, стало відомо, що чоловік зірки вимушено покинув дружину

Декілька років тому публіку сколихнула новина про хворобу Анастасії Заворотнюк. Акторка різко припинила відвідувати публічні заходи, а її зовнішність почала помітно змінюватись. Хоча родина знаменитості довго приховувала правду, пізніше прихильники дізнались, що їхня улюблена зірка хворіє на рак головного мозку – гліобластома.

З 2019 року Анастасія Заворотнюк лікується й спостерігається у найкращих лікарів не лише своєї рідної країни. Акторка зверталась за допомогою й до закордонних фахівців. Увесь цей час поруч з артисткою знаходились найближчі люди – її сім’я. Петро Чернишов, відомий російський фігурист, тимчасово відмовився від участі в різноманітних телепроєктах, присвячених його фігурному катанню. Втім, нещодавно стало відомо, що після довготривалої паузи в кар’єрі, він повертається на телеекрани.

Петро Чернишов після початку лікування Анастасії Заворотнюк зник з радарів і скасував усі свої виступи на льоду
Петро Чернишов після початку лікування Анастасії Заворотнюк зник з радарів і скасував усі свої виступи на льоду

Петро Чернишов покинув онкохвору дружину заради фігурного катання

Нещодавно стало відомо, що після трирічної паузи в кар’єрі Петро Чернишов повертається до фігурного катання. До того, як Анастасії Заворотнюк діагностували рак головного мозку, російський фігурист виступав у телешоу Тетяни Навки. Втім, після початку курсу хімієтерапії у дружини Петра Чернишова, він залишив професійну діяльність.

Так, тепер стало відомо: російський фігурист повертається на лід і виступить у спектакль від Тетяни Навки під назвою “Тисяча й одна ніч”. На деякий час Петру Чернишову доведеться залишити свою дружину Анастасію Заворотнюк саму. Можна припустити, що доглядати та піклуватись про неї буде донька Анна.

Нещодавно прихильників Петра Чернишова сколихнула новина про те, що фігурист повертається на лід у парі з Тетяною Навкою
Нещодавно прихильників Петра Чернишова сколихнула новина про те, що фігурист повертається на лід у парі з Тетяною Навкою

Варто зазначити, що публіка цій новині зраділа. Перш за все, участь у новому спектаклі дозволить Петру Чернишову заробити гроші, які так необхідні для лікування Анастасії Заворотнюк та догляду за маленькою донькою. Більш того, прихильники вбачають у рішенні Петра Чернишова ступити на лід натяк на те, що здоров’я Заворотнюк зміцнилось.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.