Актори “Дизель шоу” Вікторія Булітко та Євген Сморигін 12 років разом: у пари гумористів важлива дата

На сцені "Дизель Шоу" сформувався найчарівніший та найспівочіший тандем Вікторії Булітко та Євгена Сморигіна, які останні 12 років нерозлучні.

На гумористичній сцені “Кварталу” найвідомішою сценічною парою були Олена Кравець і Володимир Зеленський, якого тепер заміняє Євген Кошовий, а глядачі “Дизель Шоу” захоплюються талантом Вікторії Булітко та Євгена Сморигіна. Ця зіркова пара дуже гармонійно виглядає разом і прекрасно грає ролі справжнього подружжя. Віка навіть схожа зовні на реальну дружину Сморигіна Лідію.

Вікторія Булітко і Євген Сморигін відзначають важливу спільну дату
Вікторія Булітко і Євген Сморигін відзначають важливу спільну дату

Вони познайомилися випадково, коли стали сусідами по квартирах. Сморигін тільки розлучився з першою дружиною і не хотів ніяких стосунків, але дружнє спілкування поступово перейшло цю межу і вони почали зустрічатися. Унікальною їх зустріч зробило те, що Ліда зовсім не знала Женю, але на той момент він вже був популярним і постійно світився на телебачення.

Переживши болісне розставання, Сморигін попередив нову обраницю, що до романтичних подвигів не готовий, пара то сходилася, то розходилася, а руку і серце Лідії Євген попросив після тижневої розлуки, коли вони дізналися про вагітність. Пропозиція романтикою і не пахла, як Сморигін розповідав, то просто сказав коханій, що одружимося і повінчаємося, коли народиться дитина. Проте вже багато років вони живуть душа в душу і виховують трьох дітей.

До сценічної пасії Сморигіна Вікторії Булітко його дружина не ревнує. Як відомо, у неї теж є друга половинка і відносини серйозні, але гумористка не хоче ділитися цим з публікою і не каже, хто її чоловік.

Вікторія Булітко і Євген Сморигін відзначають важливу спільну дату
Вікторія Булітко і Євген Сморигін відзначають важливу спільну дату

Не дивно і зрозуміло, чому Сморигіну і Булітко часто приписують більш ніж робочі стосунки. В цьому році їх комедійному дуету виповнюється 12 років і найчастіше вони грають на сцені саме номери, в яких виконують роль пари.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.