Як зірки до відключення світла пристосовуються: Сумська, Денисенко, Цибульська та інші поділилися ноу-хау

Зірки, як і всі звичайні люди, потерпають від аварійних відключень світла в оселях. Але не втрачають оптимізму і придумують собі різноманітні заняття в суцільній темряві.

Ольга Сумська

Актриса завжди відрізнялася практичністю, тож і в екстремальних умовах-2022 не розгубилася. Звісно, прийняти душ за відсутності світла доволі проблематично, зате можна прибирати в кімнатах чи висаджувати квіти. А ще Ольга користається моментом і робить маски для обличчя.

Ольга Сумська
Ольга Сумська пече млинці при свічках

Чоловік зірки Віталій Борисюк завчасно придбав кілька газових балончиків і плиту, тож тепер дружина готує на цім паливі суп із фрикадельками і навіть пече млинці. До борщу справа поки ще не дійшла. А після вечері при свічках знаменитість поринає в обійми коханої людини.

Наталка Денисенко

Зірка намагається до віялових відключень електроенергії зарядити телефон і планшет. А коли починається тьмяний армагеддон, підключає спеціальні світлодіодні ліхтарі. Їхнього світла вистачає, щоб читати книги чи дивитися разом із сином мультики на гаджеті.

Наталка Денисенко, коли вимикають світло, ходить з чоловіком і сином у гості

За хорошої погодної днини зіркова родина йде на прогулянку або ж простує в гості до знайомих, в яких на цю мить електрика функціонує.

Ксенія Мішина

Для медитації Ксенія Мішина використовує такий свічник

Для медитації Ксенія Мішина використовує такий свічникЯкщо відключення світла застає зірку “Кріпосної” удень, вона береться за віник і ганчірку, щоб навести лад в оселі. Увечері ж запалює свічки й займається медитацією.

Оля Цибульська

Співачку неймовірно розізлили бомбардування української критичної інфраструктури, але вона не збирається плакатися з цього приводу, пригрозивши росіянам, що таким чином вони вивільняють нашим людям місце для любощів. Тож до літа кількість українців-бандерівців може значно зрости.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?