35-річна Анастасія Приходько висміяла Лободу, яка назвала себе українською співачкою: “Роздвоєння особистості”

Українська співачка та експідопічна Костянтина Меладзе висміяла іншу відому співачку Світлану Лободу, яка нещодавно назвала себе українською артисткою

Анастасія Приходько – відома українська співачка, громадська та політична діячка. Знаменитість часто коментує дії інших відомих зірок. Цього разу “під приціл” Приходько потрапила Лобода. Темою обговорення та критики зі сторони Анастасії стала остання заява Світлани – артистка зазначила, що вважає себе українською співачкою.

Світлана Лобода назвала себе українською співачкою

Відома артистка привернула до себе чимало критики. З 2014 року знаменитість мешкала та будувала свою кар’єру в росії й для російської авдиторії. Втім, після початку повномасштабного вторгнення зірка швидко покинула місце проживання та вирушила за кордон. Простою мовою таку поведінку характеризують одним словом – перевзулась. Втім, сама Світлана Лобода так не вважає.

Світлана Лобода випустила першу україномовну композицію та зізналась, що встала “на бік світла”

У серпневому інтерв’ю цього року знаменитість зізнавалась, що 24 лютого вона не розуміла, що робити далі. Життя співачки в один момент перевернулось догори ногами. Через 9 місяців кровопролитної війни зірка вирішила остаточно розставити всі крапки над “і” та назвати себе українською співачкою. Втім, така позиція скандально відомої артистки сподобалась не всім.

Анастасія Приходько висміяла Лободу

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм українська співачка та громадська діячка висловилась стосовно останньої заяви Лободи. Анастасія Приходько завжди вміла вразити “міцним слівцем”, тому цей випадок не став винятком із правил. Так, знаменитість вказала на ймовірні психологічні розлади у Світлани Лободи.

Анастасія Приходько прокоментувала поведінку Лободи
Анастасія Приходько прокоментувала поведінку Лободи

У коментарі зірка зазначила, що співачку, яка раптом вирішила назватись українською, варто нарешті вгамувати. Крім того, за словами Анастасії Приходько, в артистки може бути біполярний розлад чи роздвоєння особистості, адже така раптова зміна думки не свідчить про здоровий глузд. До того ж Приходько зізналась, що вважає, що у Світлани Лободи можуть бути серйозні психологічні відхилення.

Схожі статті

Беру кефір, 1 яйце і 10 хвилин. Чоловік з’їдає по 10 штук і не гладшає – рецепт пухких смажених пиріжків

Пиріжки за цим рецептом виходять неймовірно смачними і пухкими. Готуються вони без зайвої мороки з тістом на кефірі, а смак виходить приголомшливим.

Торт, від якого мої подруги просто божеволіють. Готується легко і просто: через 5 хвилин його вже не буде

Спробуйте рецепт швидкого торта з заварним кремом, що просто тане в роті. Готується він дуже просто та за лічені хвилини, а результат приголомшливий.

Готую цей десерт знову і знову: ніжний вершковий пудинг з ягодами за 10 хвилин – тримає форму і без желатину

Цей простий домашній десерт без випічки і желатину має смак ресторанної страви. Доступний, зрозумілий і простий рецепт молочного пудингу з ягідним шаром.