Як зараз виглядає Наталя Холоденко, яка переїхала з України поближче до Винника: продає свої курси зі знижками

Відома українська психологиня Наталія Холоденко після початку війни в Україні емігрувала за кордон і розповіла, чим зараз займається в новій країні.

Наталія Холоденко – в числі тих українських знаменитостей, які вирішили покинути Україну після повномасштабного російського наступу. Так зробили телеведучі Лідія Таран, Маша Єфросініна, співачки Оля Полякова, Джамала.

В Мережі багато критики отримали зірки, які стали біженцями, але це справа кожного – боротися за своє життя і своїх дітей, а як наголосила Лідія Таран, ми живемо у вільній країні, де кожен має вільне право приймати будь-які рішення, які не шкодять оточуючим.

Психолог Наталія Холоденко обрала поїхати в безпеку з двома дітьми. Вона зупинилась в Німеччині, куди також виїхав головний вовк країни Олег Винник.

В своєму Інстаграм-блозі Наталя часто піднімає тему еміграції та навпаки того, щоб залишатися в Україні, не зважаючи на постійну небезпеку. Також вона вважає важливим незамовчування внутрішніх проблем, які зараз є такими ж нагальними, як і війна:

Болить. Зараз активна стадія гоніння відьом, і багато кому це відверто подобається. Я не буду танцювати під дудку гасел “все буде добре”, “не на часі”, “після війни спитаємо”. Щодня спілкуюся з людьми з різних регіонів, читаю десятки історій про спроби виїзду. Скільки трагедій… Ми не чуємо одне одного. Ми не поважаємо себе, якщо вважаємо нормальним стояти з дітьми на руках добу на кордоні в холоді та без туалету. І за це ніхто не вибачиться, бо навіть не сподіваємося, що хоч одного начальника прикордонної служби за це спитають. Я пишу саме про це, бо це не вимагає ніяких суперзатрат чи зусиль з боку влади. Це якраз піклування про людей у країні, де почалася війна, про яку керівництво ніби й знало

, – висловилася Холоденко.

Як зараз виглядає Наталя Холоденко, яка переїхала з України поближче до Винника
Як зараз виглядає Наталя Холоденко, яка переїхала з України поближче до Винника

Зараз Наталія Холоденко продовжує займатися своєю професійною діяльністю, постійно спілкується з підписниками в Мережі, а також з великою знижкою продає свої курси з власної онлайн-школи, які рекламує в Instagram.

Наталія Холоденко продає свої курси зі знижкою
spot_img

Схожі статті

Замість м’ясного влаштовую день морепродуктів: за 20 хв на столі легка вечеря – апетитний кальмар у сметані

Кальмари готуються дуже швидко. Тому, якщо треба хутенько приготувати вечерю, кращого варіанта годі й шукати. Укупі з овочами та сметаною виходить дуже ситно й смачно.

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.