“Ким ти була до Холостяка?”: Дашу Квіткову звинуватили в тому, що вона користується популярністю Добриніна

Учасниця та переможниця дев'ятого сезону українського реаліті-шоу "Холостяк" Даша Квіткова відповіла на хейт від підписників. Зірку звинуватили у використанні свого чоловіка

Відома українська блогерка та переможниця 9-го сезону української версії популярного реаліті-шоу “Холостяк” на особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм висловилась щодо закидів деяких підписників стосовно того, кому та чому має завдячувати Квіткова у питанні своєї популярності. Так, знаменитість показала повідомлення, яке їй “прилетіло” від одного з підписників.

Користувач мережі надіслав Даші Квітковій “послання”, в якому зазначив, що без участі в телепроєкті “Холостяк”, а також без заміжжя за Нікітою Добриніним, вона б не досягла слави. На думку коментатора, українська блогерка має дякувати випадковості, адже без неї вона не змогла б стати популярною.

Що відповіла Даша Квіткова?

Перш за все, зізналась дівчина, за чотири роки від початку знімання в телепроєкті вона почула дуже багато подібного хейту у свій бік. Так, Квіткова вирішила раз і назавжди висловити власну думку стосовно того, що їй закидають ледве не бездарність.

Даша Квіткова та Нікіта Добринін
Даша Квіткова та Нікіта Добринін

Даша Квіткова зазначила, що на реаліті-шоу кожного року приходять тисячі дівчат, проте не кожна зуміла досягти того успіху, якого вдалось досягти їй. Дівчина зазначила, що телепроєкт дійсно дає потужний поштовх та допомагає здобути власну авдиторію, яка зацікавлена в тобі, проте після завершення знімання шоу ти залишаєшся одна. Саме тут, зізнається Квіткова, видно, хто дійсно заслужено став популярним, а кому “нічого не світить”.

До того ж Даша Квіткова зазначила, що під час самостійного плавання дівчата, які хочуть стати відомими, мають самостійно знаходити можливості та перспективи, адже їм ніхто не допомагатиме. Втім, якщо ти не можеш із цим впоратись, то просто тонеш, розповіла переможниця дев’ятого сезону “Холостяка”.

Українська блогерка також зазначила, що вона впевнена: якби у неї не було потужного потенціалу, вона б ніколи не змогла стати тою, ким є зараз. Даша Квіткова зазначила, що всього, чого вона досягла, у неї б не було, якби вона просто “сиділа рівно”.

Я собою дуже пишаюся. Ви можете просто сидіти й далі так вважати або просто діяти

– підсумувала дружина ексхолостяка Нікіти Добриніна.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!