Маша Єфросініна розповіла, як ледь не загинула на дні народження Горбунова: “Юра заборонив це розповідати”

Author name 8 Грудня 2022 в 19:12

Поділитися статтею

Маша Єфросініна поскаржилася на безгрошів'я через війну
Маша Єфросініна поскаржилася на безгрошів’я через війну

Відома українська телеведуча Маша Єфросініна вразила публіку, вперше розказавши про жахливу історію, яка з нею трапилася 4 роки тому. Маша тоді ледь не загинула.

Відома українська телеведуча Маша Єфросініна разом зі своєю подругою співачкою Олею Поляковою ведуть шоу на Ютубі “Дорослі дівчатка”. Там зірки відверто говорять на різні теми: про сім’ю, чоловіків, красу, кар’єру, дітей та інше. Програма збирає мільйонні перегляди, адже там Полякова і Єфросініна розповідають те, що раніше ніколи не говорили на камеру.

Маша Єфросініна розповіла, як ледь не загинула на дні народження Горбунова
Маша Єфросініна розповіла, як ледь не загинула на дні народження Горбунова

7 грудня вийшов черговий випуск “Дорослих дівчаток”. На цей раз Ольга і Маша вирішили поговорити на тему відьмацтва, приворотів та магії. Знаменитості запевнили, що не вірять у подібне, але в їхньому житті траплялися такі речі, які вони досі не можуть пояснити.

У програмі Маша розповіла жахливу історію, яка з нею трапилася 4 роки тому. Виявляється, тоді з телеведучою трапилось те, що могло призвести до смерті.

Єфросініна розповіла, що в той день вона з чоловіком пішли на день народження Юрія Горбунова. Свято проходило на річні, на дерев’яному пантоні, де зібралося багато гостей.

Маша підійшла до іменинника, щоб привітати його, але в цей момент під нею провалилися дошки і телеведуча пішла під воду. Під водою були залізні штирі, які проткнули Маші стегно і ледь не ввійшли в живіт.

Маша Єфросініна розповіла, як ледь не загинула на дні народження Горбунова
Маша Єфросініна розповіла, як ледь не загинула на дні народження Горбунова

Тоді телеведучу забрала швидка. Маша згадує, як на наступний день їй зателефонував Горбунов і попросив не розповідати про цю ситуацію пресі. Також Юрій порадив Єфросініній звернутись до знаючої людини, бо ця ситуація  виглядала дуже дивно.

Хоча Маша і не вірить у магію, вона все ж вирішила звернутися до шаманки. Жінка, до якої звернулась Єфросініна, зробивши відповідні ритуали, сказала, що на Машу було пороблено, саме на професійну невдачу. І зробила це людина, яка являється колегою Маші і заздрить її успіхам.

Телеведуча зізнається, тоді дійсно проаналізувала своє життя і зрозуміла, що після 2014 року, коли вона звільнилася з “Нового каналу” її дійсно чекали невдачі в роботі. Однак після походу Маші до гадалки у неї почала налагоджуватися кар’єра.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею