“Мені здається, я скоро зійду з розуму”: молода дружина Віктора Павліка зізналась, що їй важко бути матір’ю

Катерина Репяхова розповіла про виховання сина
Катерина Репяхова розповіла про виховання сина

Відомий український співак Віктор Павлік разом зі своєю дружиною виховують маленького сина Михайла. На особистій сторінці Катерини Репяхової часто з’являються деталі сімейного життя. Так, блогерка показує підписникам, як зростає та змінюється її син. На відміну від багатьох, дружина Віктора Павліка показує не лише хороші та позитивні моменти, а й розповідає правду материнського буття.

Цього разу зіркова дружина опублікувала серію кадрів, на яких розповіла детальніше, що з кожним днем виховання Михайла стає все складнішим, адже її син зростає та починає показувати свій характер. Катерина Репяхова наочно показала, чому з підрослими дітьми буває складно поратись.

Катерина Репяхова розповіла про виховання Михайла

На нещодавно опублікованих Історіях в Інстаграм дружина Віктора Павліка зізналась, що останнім часом Михайло став дуже активним. Молода мама показала, як її син спокійно сидить на стільчику та зазначила, що саме такі моменти тепер роблять її неймовірно щасливою.

Катерина Репяхова показала сина від Павліка
Катерина Репяхова показала сина від Павліка

Далі українська блогерка опублікувала кадри, на яких вона сидить разом із сином та мамою за столом у тернопільському ресторані та порадила додивитись відео до кінця. Наприкінці ролику її син Михайло випадково перевернув горнятко еспресо. Катерина Репяхова легко себе опанувала та з усмішкою відреагувала на інцидент.

Дружина Віктора Павліка показала інцидент з сином
Дружина Віктора Павліка показала інцидент з сином

Катерина Репяхова також показала кадри, як еспресо залило її частину столу, а офіціантка за кадром забирала розлите горнятко. В описі до цього відео зіркова блогерка зізналась, що з кожним днем їй стає все важче і важче.

Мені здається, я скоро зійду з розуму. Міша дорослішає і стає складніше

– прокоментувала Репяхова.

Син Репяхової випадково розлив її еспресо
Син Репяхової випадково розлив її еспресо

На щастя, біля дружини українського музиканта Катерини Репяхової завжди є її рідна мама. Теща Віктора Павліка супроводжує свою доньку у багатьох поїздках. Можна припустити, що молодій мамі стовідсотково легше поратись з Михайлом, адже старша та мудра рідна людина не лише допоможе у практичних моментах, а й підтримає морально.