Діму Монатіка з Євгеном Кошовим звинуватили у гульках в Парижі: де зірки були насправді в цей час

У мережі спливло фото Монатіка і Жені Кошового, які позували на тлі Ейфелевої вежі. На голови зірок посипалися звинувачення у відпочинку під час війни, тож довелося давати пояснення.

Автор “Мокрой дєвочкі” Монатік вирішив прояснити ситуацію. Виявляється, на тій злощасній світлині знято не Дмитра з “квартальцем” Євгеном, а американських реперів, що дуже нагадують зовні українських зірок. Схожість просто неймовірна:

Вгадайте, де Монатік із Кошовим, а де американські репери

Тож наші співгромадяни можуть видихнути спокійно – у той час, коли вони потерпають від повітряних тривог і годинами, а то і днями сидять без світла і води, селебріті не тікали за кордон і не розважалися у сонячній Франції. Насправді позували на фото репери dj Khaled та Fat Joe, а не наші хлопці.

Привіт із Харківщини

Відважні Діма Монатік із Женею Кошовим у цей час якраз перебували у Харкові. На підтвердження своїх слів зіркові чоловіки зробили знімок, наслідуючи ті ж пози, що і американці у Парижі.

Благодійний концерт українських зірок у Харкові

Monatik, Дмитро Шнуров, Роксолана й обидва квартали – 95-ий і жіночий – прибули на Схід країни, щоб вдатися до благодійних виступів. Глядачами стали військові, поліціянти, комунальники, рятувальники, медики. Одним словом, усі ті, хто мужньо бореться з усіма перепонами, які ставить нам північний сусід.

“Харків надихає. Харків неймовірний. Харків дуже люблю, – написав Дмитро в Інстаграмі, – завдяки таким сильним містам я знову і знову усвідомлюю, що вистоїмо. Уже вистояли!”

Монатік показав у мережі купу розбомблених будинків в обласному центрі. Музиканту не вперше виступати в екстремальних умовах. У листопаді Діма вирішив підняти настрій хворим діткам із “Охматдиту” в Києві. Коли ж оголосили повітряну тривогу, артист не розгубився і продовжив виступ просто в бомбосховищі.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.