“Вибісили”: Орбакайте послідувала прикладу Пугачової і вийшла на сцену з Ніколаєвим у жовто-блакитних кольорах

Author name 12 Грудня 2022 в 15:12

Поділитися статтею

Орбакайте та Ніколаєв вийшли на сцену в жовто-блакитному
Орбакайте та Ніколаєв вийшли на сцену в жовто-блакитному

Ні донька Алли Пугачової, ні її зірковий колега не висловлювали своєї позиції щодо повномасштабної війни в Україні. Втім, нещодавно артисти з’явились на сцені в кольорах українського прапора

Донька відомої російської співачки Алли Пугачової досі залишається на теренах рідної країни та продовжує будувати там кар’єру. Попри те, що Примадонна публічно виголосила своє негативне ставлення до початої росією повномасштабної війни в Україні, Христина Орбакайте досі не наважуються висловитись за чи проти нападу. Такої самої мовчазної позиції дотримується і її колега Ігор Ніколаєв.

Проте, нещодавно, як зазначило російське видання, дует співаків буквально розлютив росіян своїм виступом на концерті. Так, знаменитості вийшли на сцені у жовто-блакитному вбранні. Христина Орбакайте одягла жовту сукню, а на Ігорі Ніколаєві був синій піджак. Чи було це зроблене навмисно, або це був звичайний збіг – невідомо.

Ігор Ніколаєв та Христина Орбакайте виступили на російському концерті
Ігор Ніколаєв та Христина Орбакайте виступили на російському концерті

Найкумеднішим фактом є те, що виступ російських артистів, які досі публічно не висловили свою позицію, транслювався на одному з найголовніших пропагандистських каналів. До слова, новиною про свій виступ Христина Орбакайте поділилась на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Проте, коментарі під опублікованим дописом донька Алли Пугачової вирішила вимкнути. Ймовірно, Орбакайте підозрювала, що численні підписники-росіяни буквально зацькують її за обране вбрання.

Останній виступ Христини Орбакайте в дуеті з Ігорем Ніколаєвим не залишився поза увагою російських медіа. Так, на сторінці видання Teleprogramma.pro з’явилась новина про те, що дует відомих виконавців розлютив російську авдиторію тим, що нібито дозволив собі з’явитись на сцені у вбранні, яке кольорово складає прапор України.

Христина Орбакайте і так останнім часом викликає безліч питань до своєї персони та позиції. Після того як Алла Пугачова висловилася та емігрувала до Ізраїлю, образивши росіян, старша донька підтримала маму, але, як і раніше, заробляє на вітчизняній сцені, хоч і попит на неї сильно впав

– зазначили журналісти-пропагандисти додавши, що артисти на сцені навмисно встали поруч, аби всі помітили їхній ймовірний натяк.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею