Христина Орбакайте показала 10-річну доньку Клаву: американська онучка Алли Пугачової вимахала як топ-модель

Author name 12 Грудня 2022 в 16:12

Поділитися статтею

Христина Орбакайте показала 10-річну доньку Клаву, онучку Пугачової
Христина Орбакайте показала 10-річну доньку Клаву, онучку Пугачової

Відома російська співачка Христина Орбакайте показала в Мережі 10-річну доньку Клаву, яка в такому юному віці вже висока як топ-модель. Алла Пугачова пишається онучкою.

Христина Орбакайте – старша спадкоємиця Примадонни Алли Пугачової. Вона пішла по стопах матері і теж стала відомою співачкою. Алла Борисівна вже на пенсії і не дає концертів, зірка переїхала з росії в Ізраїль і насолоджується сімейним життям з Максимом Галкіним та двійнятами Лізою і Гаррі. Ще у неї є двоє онуків і одна онучка.

Клавдія Земцова – молодша дочка Христини Орбакайте, яка живе з батьками в Америці. Дівчинці 10 років, а вона вже майже дігнала по зросту зіркову матір. Але в планах бути топ-моделлю у неї поки що немає.

Христина Орбакайте показала 10-річну доньку Клаву
Христина Орбакайте показала 10-річну доньку Клаву

Дівчинка вчиться, співає, знає декілька мов. В новому відео Орбакайте в Інстаграм-блозі Клава постала під час репетиції свого виступу на презентації в школі. Дівчинка з’явилася в ролику у чорних легінсах, футболці з текстом і стильному піджаку.

Не зважаючи на дитинство в зірковій сім’ї, Клавдія трохи ніяковіє перед об’єктивом, але вона швидко зібралася і продемонструвала, що хотіла.

Від коментарів цей пост Христина Орбакайте закрила, тому що через позицію Алли Пугачової і Максима Галкіна з приводу війни в Україні вона також отримує хейт від ботів.

З'явилось рідкісне фото Пугачової та Орбакайте
Алла Пугачова і Христина Орбакайте

Нагадаємо, після 24 лютого 2022 року гуморист засудив дії росіян і публічно підтримав українців. Пара покинула рф, а Примадонна мовчки підтримувала чоловіка і запевняла, що не емігрувала, а тільки виїхала у відпустку. Перед початком навчального року співачка з двійнятами повернулася додому, але недовго там пробула. Коли Галкіна визнали іноагентом, Алла Борисівна вступилася за коханого, різко висловилася про пропагандистів та переїхала з дітьми в Ізраїль.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею