“Я як артист не контролюю. Я була безвідповідальна”: Надя Дорофєєва вперше розповіла про своє минуле в росії

Відома українська співачка Надя Дорофєєва зізналася, що її пісні раніше звучали в російських серіалах, але вона цього не контролювала і була аполітичною.

Під час війни в Україні багато знаменитостей дали зрозуміти, на якій вони стороні і якої позиції дотримуються, хоча раніше немало зірок були поза політикою. Серед них опинилася Надя Дорофєєва, яка вперше відверто розповіла про своє минуле в росії на величезну Інстаграм-аудиторію.

Зірка побачила в одному відеоблозі фрагмент про російські фільми і серіали, які були дуже популярними і які дивилися всі. В приклад вона навела “Кадетів” і “Моя прекрасна няня”. Виявилося, що в одному з подібних серіалів 4 роки тому звучала пісня групи “Время и Стекло”. Дорофєєву це дуже зачепило і тому вона вирішила підняти цю тему, не відкладаючи надовго і не влаштовуючи скандал:

Про те, що моя пісня там грає я не знала, бо я, як артист, не контролюю і частіше за все не в курсі таких речей, але це не важливо, це мене не виправдовує і це нічого не змінює

, – поділилася Надя.

Надя Дорофєєва різко відповіла на хейт
Надя Дорофєєва вперше розповіла про своє минуле в росії

Співачка тільки після 24 лютого зрозуміла, що творчість не буває аполітичною, а її позиція була дитячою. Вона назвала себе “інфантильною і безвідповідальною”. Знаменитість не стала лукавити і зізналася, що їй було комфортно бути поза політикою і вона навіть думала, що це класно, це по-творчому. Але цей 2022 рік війни дав їй точне усвідомлення, що мистецтво не буває аполітичним, що росія — країна зло і їй прикро, що вона раніше співпрацювала з російським ринком без розуміння, з ким має справу.

Свою промову Дорофєєва закінчила тим, що повністю визнала свою провину:

Мені шкода, що я не осягнула всього цього раніше

, – написала співачка.

Це зізнання артистка зробила під фото у трендовому спортивному костюмі, кедах і з кавою в руці. Розпущене волосся Надя не укладала і не робила на обличчі макіяж. В коментарях до посту користувачі Мережі похвалили Дорофєєву за вміння визнавати помилки.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?