“Вдома вже нестерпно”: 28-річна дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова пожалілась на побутові труднощі

Катерина Репяхова пожалілась на труднощі
Катерина Репяхова пожалілась на труднощі

Катерина Репяхова та Віктор Павлік відносно нещодавно почали своє сімейне життя, а нині виховують сина, якому цього червня виповнився рік. Проте, виявилось, що в родині Павліка не все так добре, як могло б бути. Причиною цьому стали обстріли української столиці, а також відсутність електропостачання. Про це на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм розповіла Катерина Репяхова.

Дружина Павліка розповіла про труднощі

Так, сьогодні в особистому блозі коханої відомого українського музиканта з’явилась серія Історій, у яких Катерина Репяхова виходить на зв’язок зі своєю авдиторією. Так, зірка деякий час не з’являлась у мережі, адже у Києві сьогодні було “гаряче”. Так, відсутність світла вплинула на те, що блогерка мало розповідала про те, що відбувалось з нею сьогодні.

Втім, пізніше дружина українського співака Віктора Павліка вийшла на зв’язок зі своїми шанувальниками. У мережі Катерина Репяхова показала кадри, які зняла в автомобілі, поки їхала у невідомому напрямку. Так, у підписі до опублікованого відео знаменитість зазначила, що сидіти вдома виявилось нестерпним завданням, тому вони, ймовірно лише з чоловіком та сином, вирушили у міні подорож лівим берегом Києва.

Історія Катерини Репяхової в Інстаграм
Історія Катерини Репяхової в Інстаграм

На опублікованих українською блогеркою кадрах видно, що українська столиця майже повністю темна, а єдине джерело світла – це автомобільні фари. Далі Катерина Репяхова показала їхнього з Віктором Павліком сина Михайла, який сидів на руках у мами та уважно спостерігав за тим, що відбувається навколо нього. Знаменитість щемливо підписала кадри, зазначивши, що маленький Михайло, на жаль, є дитиною війни.

Катерина Репяхова з сином від Віктора Павліка Михайлом
Катерина Репяхова з сином від Віктора Павліка Михайлом

Врешті дружина відомого українського співака зазначила, що сподівається, що до ранку електро- та водопостачання в українській столиці буде відновлено. Острах того, що ситуація може затягнутись, спричинена тим, що Катерина Репяхова почула від консьєржки, що в їхньому будинку води, мовляв, не буде довго.

Одна з останніх Історій Катерини Репяхової в Інстаграм
Одна з останніх Історій Катерини Репяхової в Інстаграм