Як виглядає невістка третього Президента Ліза Ющенко і де нині перебуває: не в Україні

Author name 18 Грудня 2022 в 08:12

Поділитися статтею

Ліза Ющенко відкрила місце перебування
Ліза Ющенко відкрила місце перебування

Багато говорилося про те, що Ліза Ющенко, колишня невістка третього президента Віктора Андрійовича, виїхала за межі України. Та нікому й не спадало на думку, куди проліг шлях сестри Маші Єфросиніної.

Після того як Ліза розлучилася з Андрієм Ющенком у 2012 році і забрала жити до себе їхню спільну доньку Варю, ніхто особливо не слідкував за переміщеннями чорнявки. Сказали, що вийшла за російського бізнесмена і перебралася жити в Америку. І дійсно, молодичка невдовзі народила сина Сергійка в Маямі. Ім’я батька хлопчика так і залишилося таємницею для широкого загалу.

24 лютого Ліза виклала в своєму акаунті заклик: “Stop war in Ukraine”. А у день свого 36-річчя сама себе привітала такими словами:

“У свій день народження я прошу тільки одного: щоб закінчилася війна і настав мир! Давайте всі разом загадаємо сьогодні бажання”.

Ліза з донькою від Андрія Ющенка і сином від невідомого бізнесмена

На цьому українка повважала свою миротворчу місію виконаною і влаштувала 9 червня шикарне святкування дня народження 8-річного синочка й словом не прохопившись, де географічно відбувалося свято.

Ліза сама себе любить

Про себе кохану Ющенко ніколи не забуває. Нещодавно вона виклала в Інстаграмі світлини з салону краси, де з неї зробили справжню лялечку. Частина підписників дівчини висловили захоплення її зовнішністю і навіть стали цікавитися маркою помади і секретом закручених локонів.

Але прискіпливі журналісти “Таблоїду” пішли трішки далі і з’ясували геолокацію салону. Результат приголомшив усіх. З’ясувалося, що Ліза навела марафет у московській перукарні. Навіть адресу салону було оприлюднено. Виходить, що Лізі Ющенко байдуже до того, що земляки щодня потерпають від наруги росіян. Вона більше цікавиться власною персоною:

“Як сумно розуміти, що не можеш просто поцілувати губи коханої людини, тому що ти і є ця людина”, – самозакохано підписала власні світлини молодичка.

А ще жіночка виклала інші фото, де позує московському фотографу. Якщо вірити геотегам, майстер нині перебуває у москві. Тим часом мама двох дітей продовжує милуватися собою і вести акаунт мовою агресора.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею