Юрій Горбунов зібрався на Новий рік до Сімферополя: чи візьме з собою Катю Осадчу з дітьми?

Author name 18 Грудня 2022 в 09:12

Поділитися статтею

Юрій Горбунов і Катя Осадча зібралися до Криму
Юрій Горбунов і Катя Осадча зібралися до Криму

“Укрзалізниця” оголосила продаж квитків до тимчасово окупованих українських міст в надії, що невдовзі вони будуть звільнені ЗСУ. Тож Юрій Горбунов скористався нагодою і придбав собі квиточок до Сімферополя.

Телеведучий висловив сподівання, що дуже скоро потяги таки поїдуть туди. А поки що маємо радіти, що херсонці дочекалися першої ластівки.

Підписники Інстаграм-акаунту Юрія взялися жваво коментувати довгоочікувану подію:

“8 років чекаю на Київ-Донецьк”.

“Обов’язково!”

“Як оптимістично!”

“Буде неодмінно”.

“Віримо, чекаємо!”

Не залишилися осторонь і самі херсонці, додавши:

“Заїжджайте до нас у Херсон!”

“Перша ластівка то є, але в місті так бомблять…”

Так виглядає потяг до перемоги

“Укрзалізниця” дала благодійному проєкту назву “Квитки до перемоги”. Участь у ньому дозволяє придбати квитки не лише до Херсона, але й до Донецька, Луганська, Маріуполя, Сімферополя. Квиточки – не сувенірні. Їх можна буде використати в будь-який час, щойно туди повернеться Україна. Поїзд, що виконуватиме рейс, буде незвичайний. Це буде “Потяг до перемоги” з розмальованими в патріотичному дусі вагонами.

Катя Осадча пакує валізи до Криму

Горбунов не сповістив, чи придбав квиточки на потяг для всієї родини. А тим часом дружина шоумена Катя сумує за Кримом. Телеведуча виклала в Інстаграмі світлину 11-річної давнини з відпочинку на півострові.

Катя Осадча мріє про Крим

Осадча не назвала місця, де конкретно приймала морські ванни і загоряла, прикривши очі протисонцевими окулярами. Та якщо уважно придивитися до фото, можна побачити Херсонеський маяк. Значить, вона перебувала в Севастополі.

Ведуча “Світського життя” раніше полюбляла відвідувати Крим. Та після 2014 року не навідувалася туди. Тож збирається зробити це найближчим часом, коли півострів повернеться до України.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею