Григорій Решетнік показав, хто стане наступною “Холостячкою”: “Буде неймовірне шоу”

Author name 4 Січня 2023 в 10:01

Поділитися статтею

Григорій Решетнік показав, хто стане наступною Холостячкою
Григорій Решетнік показав, хто стане наступною Холостячкою

Після закінчення другого сезону романтичного проєкту “Холостячка” зі Златою Огнєвіч публіка не може дочекатися ім’я наступної героїні шоу. Нещодавно ведучий Григорій Решетнік натякнув, хто може в наступного сезоні проєкту шукати своє кохання.

“Холостячка” – одне із найрейтинговіших шоу України. Шоу є спін-оффом чоловічої версії “Холостяк”, яке знімається у багатьох країнах світу. Наразі лише в Україні є шоу, де жінка обирає чоловіка серед багатьох претендентів, які борються зв її серце.

В першому сезоні романтичного проєкту своє щастя на шукала акторка Ксенія Мішина. Героїнею другого сезону стала співачка Злата Огнєвіч. Після закінчення другого сезону проєкту публіка з нетерпінням чекає, хто ж стане новою “Холостячкою”.

Нещодавно, ведучий романтичних проєктів “Холостяк” і “Холостячка” натякнув, хто може стати головно. героїнею шоу у наступному сезоні.

Так, чоловік опублікував у своєму Інстаграм-блозі спільне фото з молодим виконавцем Shumei та з відомою українською телеведучою Лесею Нікітюк.

Знайшов нових “Холостяка” і “Холостячку”,

– підписав світлину Григорій Решетнік.

Якщо молодий виконавець Shumei не вразив публіку, як кандидат на роль “Холостяка”, то Леся Нікітюк викликала справжню бурю емоцій у фоловерів. Користувачі Мережі вважають, якщо Нікітюк дійсно буде новою “Холостячкою”, то шоу буде феєричним.

Ось, що написали коментатори:

  • “З Нетерпінням чекатиму на Холостячку – Лесю. Харизма, почуття гумору, неперевершеність. Буде цікаво, бажаємо Лесі знайти достойного чоловіка”;
  • “З цією холостячкою ви 1000% поб’єте всі рейтинги “;
  • “Ви заробите собі величезну аудиторію,якщо холостячкою буде Леся!”;
  • “Цікаво було б подивитися з Лесею Холостячку”.

Чи погодиться Леся Нікітюк стати новою “Холостячкою” поки що достеменно не відомо, хоча глядачі і вважають, що це найкраща кандидатура на цю роль.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею