Марія Яремчук, Соня Кей, Лідія Ротару відмовилися від кар’єри на піку слави: що спонукало зірок покинути сцену

Author name 8 Січня 2023 в 06:01

Поділитися статтею

Співачки відмовилися від кар'єри на піку слави
Співачки відмовилися від кар’єри на піку слави

Знаменитості, яким вдалося дістатися зіркового олімпу, всіма силами намагаються втриматися на піку слави. Але деякі не витримують подібної гонитви і відмовляються від успіху.

Марія Яремчук

Про яскравий талант доньки Назарія Яремчука українці дізналися, коли дівчина брала участь у талант-шоу “Голос країни-2”. Під час сліпих прослуховувань до дівчини повернув крісло тільки один тренер Олександр Пономарьов. Під його наглядом Марічка дійшла до фіналу.

Згодом вона представляла Україну на пісенному конкурсі “Євробачення 2014”, посівши доволі престижне 6-те місце. А вже у 2018-му Яремчук сповістила, що завершує співочу кар’єру. Своє рішення дівчина пояснила тим, що панічно боїться виходу на сцену і не може себе пересилити.

Лідія Ротару

Всі три сестри Софії Ротару гарно співали. Тільки найстарша Зіна після тифу осліпла і не могла виступати, а решта троє стали співачками. Про Софію і Ауріку ми багато чули. А от про Лідію мало хто пам’ятає. Між тим вона вдало виступала у “Черемоші”, мешкаючи в Чернівцях.

Коли підросла Ауріка, теж приїхала в обласний центр, і родички часто співали дуетом. Згодом найменша сестричка вийшла заміж і переїхала з чоловіком до столиці, де продовжила сольну кар’єру. А Лідія відмовилася від співів. Вони з чоловіком відкрили ресторан і зайнялися приватним підприємництвом.

Sonya Kay

Донька Лідії і племінниця Софії Ротару повторила життєвий шлях матері. Спочатку багато співала, видавала диски, завойовувала популярність. А потім зробила тривалу паузу, щоб вийти заміж. Та коли все, здавалося, вляглося, і можна було продовжувати музичну кар’єру, дівчина раптом заявила, що завершує свою творчість назавжди.

Перша перерва в роботі пов’язана з раптовою смертю батька Соні. Через це довелося спочатку змістити дату весілля, а потім розписатися тихо в родинному колі, не влаштовуючи гучну гулянку. А чим пояснити повне прощання зі сценою, незрозуміло. Sonya Kay з цього приводу не дала жодних пояснень.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею