У Бориса Мойсеєва немає прямих спадкоємців: кому дістанеться все добро – Орбакайте, продюсеру чи рідному брату

Не встигло тіло Бориса Мойсеєва захолонути, як почалися пристрасті з поділом майна шоумена. Оскільки дружини і дітей у чоловік ніколи не було, старші брати начебто мають право на отримання численної нерухомості. Але це не зовсім так.

У Бориса Мойсеєва, який помер 27 вересня 2022 року, було двоє братів – Леонід і Маркс Толкач. З Льонею Боря давно не підтримував стосунків. Маркс мешкає в Канаді, то рідні люди практично не зустрічалися.

Оскільки останні 10 років, поки Мойсеєв хворів, про нього дбали не родичі, а друзі, то і спадок чоловік вирішив розділити між ними. Зокрема, доньці Алли Пугачової Христині Орбакайте блондин переписав свою шикарну квартиру в Юрмалі, яку оцінюють приблизно в 150 тис.євро.

Бориса Мойсеєва поховали на Троєкурівському кладовищі в москві

Концертному директору Сергію Гороху, який завжди був поруч у скрутні хвилини, дісталася квартира в Москві. Є ще апартаменти в Болгарії, але поки невідомо, хто їх успадкує.

Маркс Толкач не згодився з волею небіжчика, бо вважає, що теж має право на частку спадщини. Чоловік вирішив добиватися правди через суд. От тільки навряд чи в нього щось вийде.

Орбакайте отримала квартиру від Мойсеєва ще кілька років тому. З Гороховим Борис підписав договір довічної ренти. Директор сплачував комірне, купував ліки і продукти, а після смерті хазяїна, згідно з документами, квартира на Краснопролетарській вартістю 70 млн.руб. стала його законною власністю.

За життя Борис Мойсеєв дружив із Аллою Пугачовою, а її доньку Христину просто обожнював

Існує ще один документ, підписаний артистом за життя. Борис Михайлович висловив заборону на успадкування братом свого майна. Тож чи вдасться родичу щось відсудити, велике питання. Він збирається довести в суді, що Борис підписав подібні папери під примусом.

З Примадонною талановитий танцюрист подружився ще у 80-их роках. Алла Борисівна підтримувала товариша після інсульту і часткового паралічу. Поховання Мойсеєва обійшлося приблизно в півмільйона рублів. Подейкують, що Пугачова фінансово взяла участь, але на самому похороні не була, оскільки спішно виїхала в Ізраїль.

spot_img

Схожі статті

Ви не повірите, але смакота за пів години можлива: пиріг із замороженими ягодами хочу пекти ледь не щодня

У всесвіті гастрономії існують страви, які вражають не лише своїм неперевершеним смаком, але й захоплюють швидкістю свого приготування, що не впливає негативно на її смакові властивості.

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.