“Прокидаюся рано, приблизно о 6-й”: дочка екс-очільника країни Ющенка розповіла про свої президентські ранки

Віталіна Ющенко завжди відрізнялась активним способом життя. В особистому блозі знаменитість зізналась, як починається кожен її ранок та розповіла про поточний емоційний стан

Донька колишнього президента України Віктора Ющенка Віталіна завжди захоплювала своїх підписників і шанувальників ідеальною спортивною фізичною формою, а також активним способом життя. Після початку повномасштабної війни життя Віталіни, як і життя мільйонів інших українців, сильно змінилось. Про свій поточний емоційний стан, а також про звичний ранок у сучасних реаліях, старша донька Ющенко розповіла в особистому блозі.

На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість опублікувала допис з фотографією. В кадрі Віталіна Ющенко позувала у симпатичному спортивному вбранні – топі на бретельках і чорних лосинах, стилізованих “під джинси”. На шиї старшої доньки експрезидента були біле намисто та хрест.

Віталіна Ющенко показала спортивні кадри в особистому Інстаграм-блозі
Віталіна Ющенко показала спортивні кадри в особистому Інстаграм-блозі

В описі до останньої публікації знаменитість розповіла про свій звичний ранок і емоційний стан. Так, за словами Віталіни Ющенко, вона прокидається дуже рано – не пізніше 6 або 7 години ранку. Донька експрезидента України зазначає, що зазвичай у цей час у неї вдома відсутнє світло. Тоді, користуючись за наявності мобільним інтернетом, Віталіна намагається продивитись всі останні новини.

Віталіна Ющенко поділилась, що сьогодні, вперше після нещодавно отриманої травми, вона спробувала повернутись до занять спортом. Знаменитість зізналась, що її надихнула хороша погода за вікном – на вулиці яскраво світило сонце.

Старша донька колишнього президента України Ющенка розповіла про свій день
Старша донька колишнього президента України Ющенка розповіла про свій день

Знаменитість продовжила свою відверту розповідь шанувальникам тим, що насправді у неї немає ні натхнення, ні сил на нові звершення та навіть звичні повсякденні справи. Проте, зазначила Віталіна Ющенко, роботу та обов’язки ніхто не скасовував, тому доводиться брати себе в руки та продовжувати жити.

Ймовірно, таким чесним зізнанням Віталіна Ющенко спробувала пояснити свою дещо низьку активність у соціальних мережах. Якщо раніше старша донька експрезидента України займалась блогерською діяльністю, а зокрема часто публікувала дописи спортивної тематики, то сьогодні на її сторінці здебільшого з’являються публікації про війну.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.