Потап і Настя Каменських одружувалися тричі, а Тіна Кароль і Євген Огір двічі: весілля українських зірок

Відомі українські співачки Тіна Кароль і Настя Каменських виходили заміж за коханих чоловіків не по одному разу. Від великого кохання дехто навіть тричі.

Поп-діва Тіна Кароль була єдиний раз в офіційному шлюбі. Її чоловіком був продюсер Євген Огір. Красиве весілля, яке відбувалося на виду у камер папараці відбулося літом 2008 року, але насправді на той момент пара вже була розписана.

Друге весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра
Друге весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра

В одному з інтерв’ю телеведучій Катерині Осадчій в програмі “Світське життя” Тіна Кароль зізналась, що вийшла заміж за Огіра ще раніше, на початку 2008 року на Мальдівах, це була її мрія. Це було таємне весілля без гостей і розкішного весільного плаття. Співачка була одягнута в простий сарафан, а подружні клятви вони з коханим давали один одному під пальмами. В той же рік у щасливої пари народився хлопчик Веніамін.

Перше весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра
Перше весілля Тіни Кароль і Євгена Огіра

Також як виявилось не один раз заключали шлюб екс-дует Потап і Настя, які багато років заперечували свій роман і приховували відносини від всіх, тому що продюсер перебував у шлюбі з першою дружиною Іриною Горовою.

Від робочих до романтичних стосунки між Потапенко і Каменських перейшли після одного з внутрішніх скандалів дуету, коли він був на межі розпаду, тоді Олексій не зміг її відпустити, бо прокинулись почуття.

В 2017 році група Потап і Настя завершила своє існування, але як чоловік і жінка вони вже зустрічались. В 2019 році зірки відкрили правду в день шикарного весілля, яке насправді було вже третім по рахунку для зіркових закоханих.

Третє весілля Потапа і Насті
Третє весілля Потапа і Насті

Перший раз вони розписались в Лас-Вегасі, другий в Україні, приховавши від журналістів новину і зробивши це цілком таємно. Тільки третій раз вже був на виду, а ще пізніше Потап зізнався, що почуття до Каменських змусили його розірвати шлюб з Іриною Горовою, в якому на світ з’явився син Андрій. З Настею спільних нього поки дітей немає, але співачку постійно підозрюють в вагітності.

Поділитися статтею

Зараз читають

Як зміниться ціна на гречку найближчим часом?

Вартість гречки в Україні може серйозно змінитись: що спрогнозував експерт: чи дійде ціна до...

Після вторгнення російських окупантів в Україну в економічній сфері виникають проблеми. Зокрема, катастрофічно підвищуються ціни на пальне та продовольство
Оля Полякова

Оля Полякова серйозно травмувалася на зйомках: змушена на найближчих концертах виступати сидячи

Українська співачка Оля Полякова сильно розтягла зв'язки на нозі і тепер не знає, як їй виступати на концерті.
Так, по вірі вам буде!

2 притчі Ісуса, які повинен знати кожен

Як ти можеш сказати до брата свого: «дай, я вийму скалку з ока твого», коли у твоєму власному оці весь час колода?
Молочні продукти

В Україні піднялася вартість молока: прогноз аналітиків

Протягом п'яти місяців вартість молока у нашій країні піднялася на 16%. Статистичні дані Інституту аграрної економіки говорять про те, що молоко-сировина в Україні значно вища, ніж у країнах Євросоюзу.

Популярне за тиждень

Популярне