Кароль, Мішина, Брежнєва страшенно вражені смертю Дениса Монастирського та інших: “Що це за пітьма?!”

Раптове падіння гвинтокрила у Броварах приголомшило всіх українців, адже у цій вогняній трощі загинуло не лише керівництво МВС, що перебувало на борту, і весь екіпаж, а й вихованці дитячого садочка, на який упали уламки. Зірки не залишилися осторонь і висловили, що наболіло на душі.

Тіна Кароль

Співачка першою в Інстаграмі опублікувала емоційний пост. Адже зовсім нещодавно сама бачилася з очільником МВС Денисом Монастирським, зробивши селфі на пам’ять. Тепер ніяк не могла усвідомити, що його й багатьох інших людей вже немає:

Біль. Неможливо повірити! Мужній, амбітний, чесний…

Тіна Кароль нещодавно бачилася з Денисом Монастирським

Такими словами охарактеризувала особу міністра, додавши, що міністр користувався повагою як у підлеглих, так і у військових. Співачка також не забула висловити слова співчуття рідним загиблих.

Ксенія Мішина

“Холостячка”, як і решта українців, пережила тяжкий шок через падіння гелікоптера. Новина про смерть дорослих і діточок запала актрисі в саму душу:

Чи існують такі слова, чи можливо їх скласти у пропозицію…

Мішина не могла дібрати слів, щоб охаректиризувати стан, в якому перебуває. Напевно, це найгірше, що може бути в житті людини – втрата своїх дітей і близьких серцю людей.

Рівень емоцій у зірки зашкалював. Мішина назвала цю страшну подію темрявою, що поглинає усе на своєму шляху. Смерті у Броварах вибили Ксенію з колії і ввели в справжній ступор. Так, що навіть сліз не залишилося.

Віра Брежнєва

З приводу ракети, що поцілила в житловий будинок у Дніпрі й падіння гвинтокрила у Броварах, зірка висловилася так:

Останні події вибили ґрунт із-під ніг.

Віра Брежнєва втратила рівновагу

Пережиті емоції позначилися на здоров’ї дружини Меладзе. Вона зазнала емоційного спаду і конче потребувала надійної опори, щоб було до кого прихилитися і пережити це горе разом.

Святослав Вакарчук

Взяв близько до серця останні події і лідер гурту “Океан Ельзи”, оприлюднивши такий запис:

Особливо страшно усвідомлювати смерть маленьких дітей… Для мене ця трагедія є і особистою.

Святослав Вакарчук був особисто знайомий з міністром, що загинув

Рокер переживав трагедію, як особисте горе. У зв’язку з цим Святослав згадав недавнє минуле. Він особисто знав не лише Дениса Монастирського, але й Євгена Єніна. За час війни вони разом вирішували багато питань із приводу допомоги українцям.

Поділитися статтею

Зараз читають

Розповніла Тіна Кароль запалила публіку - красуня від Бога

Зіркові архіви: 21-річна Тіна Кароль запалювала на паркеті «Танців з зірками» з Горбуновим ще...

Дует Тіни Кароль та Юрія Горбунова є чимось незмінним і постійним на «Танцях з зірками». Вони стали колегами цілих 14 років тому, так що паркет співачка запалювала ще 21-річною.
Цікаве поєднання

11 смішних і цікавих картин за тематикою великих майстрів

Люди з відповідальністю і з гумором поставилися до відтворення картин світових художників.
Влад Яма

Влад Яма розповів і показав, як травмувався на «Танцях з зірками»: «Почув хрускіт в...

У неділю в прямому ефірі «Танців з зірками» травмувався один з найвідоміших українських хореографів Влад Яма. Все сталося під час виступу з Юлією Саніною.
Валентина Легкоступова

Травми, через які померла Валентина Легкоступова: на ній не було живого місця

14 серпня весь світ шоу-бізнесу вразила новина про те, що померла Валентина Легкоступова. Слідство за фактом її загибелі триває, а на днях стало відомо, що перед самою смертю зірка була сильно побита.

Популярне за тиждень

Популярне