Зіркові діти підросли і випурхнули з батьківського гніздечка: де навчаються доньки Педана, Полякової, Таран

Author name 22 Січня 2023 в 17:01

Поділитися статтею

Зірки віддали дітей на навчання до вишу
Зірки віддали дітей на навчання до вишу

Час минає. Діти зростають. Ось уже прийшла пора обирати навчальний заклад для здобуття освіти. Звісно, війна внесла певні корективи у вибір вишу. То куди ж поступили зіркові дітки?

Олександр Педан

Донька телеведучого Лєра навчається у Львові і мешкає в студентському гуртожитку. Разом із батьком першокурсниця завітала до різних українських вишів, щоб познайомитися з деталями навчання, помешкання й дозвілля студентів. Подібне стало можливим у рамках проєкту Універ Chek.

Лєра підійшла до справи, опираючись на власний досвід. У її університеті, вважає дівчина, умови задовільні – нормальне житло, смачна їжа в їдальні. Вони з подругами по кімнаті подружилися й весело проводять час.

Лідія Таран

Через руйнування будинку в Києві під час бомбардування телеведуча змушена була виїхати з донькою за кордон. У Франції Василина швидко опанувала мову й поступила навчатися відразу до двох шкіл – французької та української.

Василині навчання в коледжі дається набагато легше, аніж її матусі. Лідія теж вступила в університет, тож має писати чималі наукові праці, причому виключно французькою. Щоправда, викладачі поблажливо ставляться до студентки-біженки. Заразом Таран частенько розповідає на місцевих телеканалах про реальну ситуацію в Україні.

Оля Полякова

Старша донька співачки Маша влітку вступила до університету в Англії. Тож цілий рік навчатиметься на інтегрованому ступені музичного коледжу в Лондоні. Через війну батьки дівчини не потягнули знаменитий коледж Берклі, про який так мріяла юнка.

Обидві доньки Олі Полякової навчаються в Лондоні

11-річна Аліса теж нині перебуває у Великобританії. Ходить до школи і живе в гуртожитку при навчальному закладі. Опинившись далеко від України і без опіки батьків, дівчаткам довелося рано подорослішати.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею