Зіркові діти підросли і випурхнули з батьківського гніздечка: де навчаються доньки Педана, Полякової, Таран

Час минає. Діти зростають. Ось уже прийшла пора обирати навчальний заклад для здобуття освіти. Звісно, війна внесла певні корективи у вибір вишу. То куди ж поступили зіркові дітки?

Олександр Педан

Донька телеведучого Лєра навчається у Львові і мешкає в студентському гуртожитку. Разом із батьком першокурсниця завітала до різних українських вишів, щоб познайомитися з деталями навчання, помешкання й дозвілля студентів. Подібне стало можливим у рамках проєкту Універ Chek.

Лєра підійшла до справи, опираючись на власний досвід. У її університеті, вважає дівчина, умови задовільні – нормальне житло, смачна їжа в їдальні. Вони з подругами по кімнаті подружилися й весело проводять час.

Лідія Таран

Через руйнування будинку в Києві під час бомбардування телеведуча змушена була виїхати з донькою за кордон. У Франції Василина швидко опанувала мову й поступила навчатися відразу до двох шкіл – французької та української.

Василині навчання в коледжі дається набагато легше, аніж її матусі. Лідія теж вступила в університет, тож має писати чималі наукові праці, причому виключно французькою. Щоправда, викладачі поблажливо ставляться до студентки-біженки. Заразом Таран частенько розповідає на місцевих телеканалах про реальну ситуацію в Україні.

Оля Полякова

Старша донька співачки Маша влітку вступила до університету в Англії. Тож цілий рік навчатиметься на інтегрованому ступені музичного коледжу в Лондоні. Через війну батьки дівчини не потягнули знаменитий коледж Берклі, про який так мріяла юнка.

Обидві доньки Олі Полякової навчаються в Лондоні

11-річна Аліса теж нині перебуває у Великобританії. Ходить до школи і живе в гуртожитку при навчальному закладі. Опинившись далеко від України і без опіки батьків, дівчаткам довелося рано подорослішати.

Поділитися статтею

Зараз читають

Моліться з вірою!

Молитви про захист від духу гноблення і сумніви. Читайте з вірою в серці

Господи, Ви говорите, що я повинен вірити, а не сумніватися, в іншому випадку я подібний до морської хвилі, яку вітер розвіває і підкидає.
Булочки зі сметаною начинкою

Пишні булочки “Сметанники”: найсмачніше і просте дріжджове тісто з ніжною начинкою (ФОТО, ВІДЕО)

На вигляд булочки нагадують ватрушки з сиром, але виходять дуже ніжними і ще смачнішими. Дріжджове тісто готується простіше простого.
Ці подробиці зіркові артисти довго приховували від публіки, щоб тримати інтригу

5 причин, чому Тіна Кароль ніколи не буде з Даном Баланом

Відомій українській співачці Тіни Кароль приписують роман з молдавським красунчиком Даном Баланом не просто так.
Настя Каменських

Настя Каменських вперше показала себе в бікіні до і після схуднення: була з животиком...

Популярна українська співачка Настя Каменських приголомшила шанувальників несподіваними архівними кадрами з далекою від ідеалу фігурою.

Популярне за тиждень

Популярне