Як виглядає могила чоловіка Софії Ротару на Байковому кладовищі: пам’ятник з чорного каменю і жовті троянди

Відома українська співачка Софія Ротару з моменту смерті свого єдиного чоловіка Анатолія Євдокименка більше не виходила заміж і зберігає йому вірність.

Софія Ротару 34 роки була заміжня за музикантом Анатолієм Євдокименком. Його не стало у 2002 році. Чоловік зірки переніс декілька інсультів, втратив здатність говорити, впав у кому. Всі зароблені на концертах гроші артистка витрачала на лікування коханого і боролась разом з ним, але третього приступу він не пережив і покинув цей світ.

Софії Михайлівні після цього приписували багато романів, однак співачка береже вірність покійному чоловіку і залишається вдовою. Вони познайомились дуже незвичайно. Анатолій побачив Ротару на обкладинці журналу і одразу ж закохався. Після зустрічі він витратив майже два роки, щоб підкорити її серце. В 1968 році пара одружилась, а потім у них народився син Руслан, який пізніше прославився як продюсер знаменитої матері.

Крім сімейних відносин Анатолій і Софія разом працювали. Чоловік керував ансамблем “Червона рута”, а також займався постановкою концертних номерів дружини. Вони були разом завжди і дуже один одного любили.

Як виглядає могила чоловіка Софії Ротару на Байковому кладовищі
Як виглядає могила чоловіка Софії Ротару на Байковому кладовищі

20 січня Анатолію Євдокименко могло б виповнитись 81 рік. В цю дату син Софії Ротару Руслан виставив в своєму Інстаграм-блозі фото з кладовища, вшанувавши пам’ять батька. На могилі чоловіка встановлений пам’ятник з чорного каменю, а поруч у вазі стоїть букет жовтих троянд. Скоріше за все, це найулюбленіші квіти покійного коханого співачки. Він похований на Байковому кладовищі в Києві.

Як виглядає могила чоловіка Софії Ротару на Байковому кладовищі
Як виглядає могила чоловіка Софії Ротару на Байковому кладовищі

Софія Ротару важко переживала смерть коханого, довгий час взагалі не з’являлась на публіці. Її витягали з депресії рідні, які на початку війни опинились в центрі скандалу. Син артистки Руслан та її онук Анатолій намагались незаконно покинути Україну після оголошення мобілізації. Знаменитість не стала це коментувати.

Поділитися статтею

Зараз читають

Надя Дорофєєва

Дорофєєва залишилася біля розбитого корита: після провалу в сольній кар’єрі на останні гроші полетіла...

Рік, що минув для молодої співачки Наді Дорофєєвої був не найвдалішим, дівчина вирішила відновити сили і рівновага подалі від суєти і з чоловіком полетіла на Балі.
Католічне Різдво

25 грудня – католицьке різдво: історія свята і що він означає

Назва «Різдво» походить від Меси Христа. Меса (іноді називають Причастям або Євхаристією) - це коли християни згадують, що Ісус помер за нас, а потім повернувся до життя.
Запальна лезгинка

(Відео) ТОП: 11 запалювальних Лезгінок + 3 Лезгинки “Мадіна “

У цій відео добірці можна побачити танці "Лезгинка + Мадіна ", які виконують звичайні люди прямо на вулиці міста, на трасі і на відпочинку в горах.

Тіна Кароль на ювілеї у Осадчої інтригує животиком, який ховає під під об’ємними нарядами...

Тіна Кароль з'явилася на ювілей до Каті Осадчої в піджаку Дана Балана, потім три рази змінювала наряди, але всі вони ховають її живіт.

Популярне за тиждень

Популярне