Олена Кравець пішла з 1+1, Лілія Ребрик – з каналу “Україна”, а Фреймут – з Нового: перебралися на інші канали

Популярні українські телеведучі вже досягли такого рівня і статусу, що можуть самостійно обирати, на якому каналі працювати. Продюсери за ними ганяються.

На українському телебаченні виходить багато розважальних шоу. Найбільша їх кількість сконцентрована на каналах 1+1, Новому каналі, СТБ, каналі “Україна”.

Олена Кравець пішла з 1+1

Олена Кравець пішла з 1+1
Олена Кравець пішла з 1+1

Зірка шоу “Вечірній квартал” Олена Кравець регулярно з’являлась а ефірах 1+1. Крім гумористичного проекту вона вела програму “Твій день”, але все змінила війна. В інтерв’ю Кравець зізнавалась, що їй зараз дуже важко шуткувати, весь цей стрес відбивається на її здоров’ї і вона буквально себе втрачає. Через це Олена вирішила призупинити гумористичну діяльність і втілити в життя свою велику мрію — авторський проект.

Кравець запустила шоу “Вечір з Оленою Кравець” на телеканалі “Дом”, в якому по душах спілкується із зірковими гостями про те, що їх хвилює найбільше.

Ольга Фреймут пішла з Нового каналу

Ольга Фреймут пішла з Нового каналу
Ольга Фреймут пішла з Нового каналу

Телеведуча Ольга Фреймут прославилась завдяки таким проектам Нового каналу, як “Підйом”, “Кабріоліто”, “Хто зверху?” і звичайно “Ревізор”. Не дивлячись на це, Оля в 2013 році змінила місце роботи і перейшла на канал-конкурент 1+1 та випустила там авторську програму “Інспектор Фреймут”, яку глядачі часто порівнювали з “Ревізором”. Зараз ведуча не працює на телебаченні, тому що через війну виїхала за кордон.

Лілія Ребрик пішла з каналу “Україна”

Лілія Ребрик пішла з каналу Україна
Лілія Ребрик пішла з каналу Україна

Актриса і телеведуча Лілія Ребрик не за власним бажанням пішла з каналу “Україна”. 22 липня 2022 року телеканал закрили, разом з ним припинилися зйомки ранкового шоу “Ранок з Україною”, в якому Лілія багато років працювала і вважала це місце дуже рідним.

Новим місцем роботи Ребрик став канал “Дом” і інше ранкове шоу “Ранок Вдома”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Українські зірки і їх весільні сукні

Якими були весільні сукні Ані Лорак, Насті Каменських, Аліни Гросу, Тіни Кароль та Олександри...

Весільний день самий незабутній і щасливий в житті кожної нареченої. Ретельно вибираючи весільну сукню, кожна дівчина мріє бути в ньому справжньою принцесою.

Відірватися неможливо, гірше насіння: макаронні хрустяшкі замість чіпсів, попкорну і снеків (фото-рецепт і відео)...

До перегляду фільму або на пікнік на всю сім'ю або компанію заздалегідь приготуйте хрусткі макарошки - відірватися неможливо. А зробити - простіше простого.
Тіна Кароль

Тіна Кароль в “весільному” платті захопила шанувальників неземною красою: “Королева”

Тіна Кароль вразила зворушливою фотосесією в ніжному і повітряному платті.
Лондонські папуги

Чому в Лондоні так багато папуг? Пояснення цієї дивності

Лондон дійсно є домом для великої кількості папуг, і не тільки як домашніх птахів - вони живуть в дикій природі.

Популярне за тиждень

Популярне