На кого вчиться єдина донька Ігоря Кондратюка: здобуває топову освіту за кордоном, як і син Каті Осадчої

Український продюсер і шоумен Ігор Кондратюк про своє особисте життя майже нічого не розповідає. Відомо, що чоловік одружений та має троє дітей.

Ігор Кондратюк – відомий український продюсер, шоумен та телеведучий. Публіка знає його, як досить суворого суддю шоу “Україна має талант” та “Х-фактор”, а також гострого на слівце продюсера. Чого тільки вартий його конфлікт зі співаком Віталієм Козловським, який публіка обговорює вже багато років. Втім, варто зауважити, що в сімейні скандали Кондратюк ніколи не потрапляв. Здається, у нього зразкова родина.

Ігор Кондратюк вже багато років щасливий у шлюбі з дружиною Олександрою, яка подарувала йому троє дітей: двох синів та доньку. Сини продюсера вже давно дорослі, вони проживають у Києві. Наймолодшій дочці Кондратюка Поліні зараз 19 років. Ігор дуже пишається своєю донькою.

Ігор Кондратюк показав дружину і трьох дітей
Ігор Кондратюк з синами та донькою

Відомо, що Поліна закінчила школу з золотою медаллю і завжди була однією з найактивніших учениць. Зараз дівчина являється студенткою другого курсу престижного університету в США. Незважаючи на те, що її батько продюсер і вона могла б легко потрапити в шоу-бізнес, Поліна обрала для себе зовсім інший шлях. Дівчина навчається на інженера космічних систем.

Ігор Кондратюк показав, як виглядає його вже доросла донька
Як виглядає донька Кондратюка

В одному з недавніх інтерв’ю Кондратюк зізнався, що вибір доньки став справжньою несподіванкою для всієї сім’ї, але батьки її підтримали. Ігор запевняє, донька навчається відмінно.

Варто відзначити, що багато українських знаменитостей відправляють своїх дітей навчатися за кордон. Наприклад, старший син Каті Осадчої Ілля являється студентом другого курсу престижного університету в США, де вивчає програмування, а ось донька Олі Полякової Маша навчається в музичному університеті у Лондоні. Втім, є і ті знаменитості, чиї діти надали перевагу українським ВУЗам. Так, донька ведучого Олександра Педана вивчає соціологію у Львівському університеті, донька Президента України Олександра теж обрала навчання в Україні.

Поділитися статтею

Зараз читають

Наташа Корольова з сестрою Русею

Чому не менш талановита сестра Наташі Корольової співачка Руся зникла для публіки і як...

Вона була яскравою зіркою естради 90-тих, але зараз про неї згадують лише через знаменитої сестри Наташі Корольової. Як живе Ірина Поривай і чому вона пішла зі сцени?
Тіна Кароль і Віра Брежнєва

Віру Брежнєву в обтягуючому комбінезоні порівняли з Тіною Кароль в її новому кліпі

Всі шанувальники Тіни Кароль в курсі, що на днях співачка випустила новий кліп і нову пісню "Скандал ", яка тут же увірвалася в топи відразу декількох чартів.
Люди похилого віку і красиві зачіски

Люди похилого віку діляться своїми барвистими зачісками в соцмережах

Сміливі експерименти з волоссям увінчалися успіхом.
Господь посилає Дух Святості

Молитва до Святого Духа

Спасибі, Святий Дух, за те, що Ти мій помічник. Спасибі, що прийшов до мене і був розрадою, захисником і заступником.

Популярне за тиждень

Популярне