Козловський розповів, як піднявся після розбірок з продюсером Кондратюком: “Одиниці простягнуть руку допомоги”

Відомий український співак Віталій Козловський багато років співпрацював з продюсером Ігорем Кондратюком, але вони розійшлись з гучним скандалом.

Віталій Козловський та Ігор Кондратюк почали співпрацювати як артист і продюсер після перемоги співака в шоу “Шанс”. Після 10 років разом Віталій вирішив рухатися далі вже самостійним шляхом, але Ігор заборонив виконувати екс-підопічному всі хіти, написані в той час і подав на нього в суд з вимогою виплатити грошову компенсацію в 300 тисяч доларів.

Ігор Кондратюк назвав ім'я артиста, талановитішого за Віталія Козловського
Козловський розповів, як піднявся після розбірок з продюсером Кондратюком

Козловського в різних інтерв’ю постійно питають про розбірки з Кондратюком. Співак заявив, що продюсер до сих пір не дає йому спокійно жити і розвивати музичну кар’єру, але він все одно займається своєю справою, дає концерти для українських захисників і пише мотивуючі пости в Інстаграм-блозі.

На цей раз Віталій поділився думками, як важко підніматись після падіння:

Інодіважко подолати одну сходинку. А буває, що в якийсь момент шлях перетворюється на підйомник і ти стрімко підіймаєшся. Одного разу спіткнувшись, летиш донизу і лише одиниці простягнуть руку допомоги. Завжди нелегко підійматись із колін, але можливо! А що ж там угорі, – на вершині мрій та можливостей? – Наступна сходинка! І тільки тобі вирішувати, крокувати вгору чи донизу! А якщо зупинитись? Тоді тебе обженуть і ти залишишся внизу… Життя як сходи та щодня необхідно робити вибір

Артист також відмітив, що сьогоднішній вибір українців — хоробро і до останнього відстоювати свою землю, незалежність та свободу:

Це надзвичайно важкі днини для нас, українців. Але в душі всі ми знаємо, що це такий наш шлях у подоланні нашої залізобетонної вершини. Вірю всім серцем і душею в наших Людей, Воїнів і в нашу майбутню світлу долю!

, – написав Козловський і поділився новиною про вихід його нової пісні.

Поділитися статтею

Зараз читають

Катерина Репяхова і Віктор Павлик

Дружина Віктора Павлика замовила фотосесію для свого первістка Михасика

На восьмий день життя Михайло Павлик вже приміряв себе в ролі моделі. Молода мама давно домовилася з фотографом, щоб організувати зйомку.
Чому виникає гипнагогічний ривок

Чому ми здригаємось уві сні: можливі причини

Напевно, у кожного з нас хоча б раз була ситуація: ви вже начебто заснули, але раптом різко прокидаєтеся з відчуттям, схожим на падіння з великої висоти уві сні. Що це таке і через що може відбуватися читаємо далі.
Стало відомо, що Фреймут і Кухар насправді в хороших відносинах між собою

Ольга Фреймут хотіла відмовитися від участі в «Танцях з зірками» після коментарів Катерини Кухар...

Українська телеведуча і з недавніх пір учасниця шоу «Танці з зірками» Ольга Фреймут хотіла відмовитися від подальшої участі ще після другого ефіру. Не виключено, що вся справа в критиці з боку Катерини Кухар.
Новий президент США Джо Байден

Факти з біографії Джозефа і Джилл Байденів – майбутнього президента і першої леді США...

За попередніми результатами виборів президента США перемогу здобув представник демократичної партії Джозеф Байден. Що відомо про людину, яка наступні 4 роки як мінімум буде визначати політику США і впливати на ситуацію в світі.

Популярне за тиждень

Популярне