Успішні, але самотні: Алла Мазур, Лідія Таран, Тіна Кароль та інші зірки, які не змогли побудувати сім’ю

Вони досягли неймовірних висот у своїй кар'єрі, але так і залишилися самотніми. Чому Алла Мазур, Лідія Таран, Тіна Кароль та інші зіркові красуні досі незаміжні і де зараз батьки їхніх дітей – далі в матеріалі.

Героїні нашої сьогоднішньої статті – відомі, популярні та заможні жінки. Всі вони встигли стати мамами, проте особисте життя у них так і не склалося.

Лідія Таран

Донька Лідії Таран
Самотні зірки: Лідія Таран

45-річна ведуча ТСН Лідія Таран ніколи не була заміжня офіційно. Декілька років жінка жила у цивільному шлюбі з відомим телеведучим Андрієм Доманським. Саме від нього Лідія народила доньку Василину, якій зараз 14 років. У 2010 році Доманський покинув Лідію і маленьку донечку і пішов до іншої жінки. З того часу телеведуча не мала жодних серйозних стосунків і досі залишається самотньою.

Алла Мазур

Син Алли Мазур
Самотні зірки: Алла Мазур

56-річна телеведуча Алла Мазур ретельно приховує своє особисте життя. Офіційно жінка не заміжня і не відомо, чи був у неї чоловік раніше. У 2008 році, у віці 42-х років, Алла народила сина Артема, батька якого вона досі приховує.

Тіна Кароль

На кого вчиться єдиний син Тіни Кароль
Самотні зірки: Тіна Кароль

Тіна Кароль могла б мати міцну сім’ю і бути коханою дружиною. Хоча вона такою і була, проте недовго. У 2013 році від онкологічної хвороби помер її офіційний чоловік Євген Огір, від якого Тіна має сина Веніаміна. З того часу пройшло вже майже 10 років, але співачка досі не може відпустити минуле. Сама Тіна зізнається, що не мала жодних серйозних стосунків з чоловіками після смерті Огіра.

Ксенія Мішина

Самотні зірки: Ксенія Мішина

Неймовірна красуня Ксенія Мішина ніяк не може знайти своє кохання. Акторка навіть зважилась стати першою “Холостячкою” в надії знайти свою людину. Здавалось, їй це вдалося: з переможцем шоу Олександром Еллертом Ксенія будувала стосунки близько року, але і вони закінчились розставанням. Варто додати, що у Мішиної є син Платон. З батьком дитини акторка не спілкується.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.