Оля Полякова дбає про комфорт всюди, де знаходиться: у бомбосховищі зірки є навіть необхідні дрібнички

Гламурна Оля Полякова навіть власне бомбосховище перетворила на жіночий будуар. Коли співачка показала укриття, де переховується, всі ахнули, побачивши купу непотрібних для екстремальних умов речей.

Сама ж королева ночі певна, що просто облаштувала зону комфорту. Полякова показала, як разом зі знімальною групою спустилася під землю, коли почався черговий ракетний обстріл. На відео видно перегородку. Зірка пояснила, що її поставили, щоб було тепліше. Обігрів забезпечується за допомогою УФО. Та все ж його, мабуть, недостатньо, оскільки вбрана білявка в теплу пухову куртку з міховим коміром.

Ну, і як же артистці обійтися без гримерки?! Є і велике дзеркало з цілим рядом лампочок, що дають достатньо світла, і чимало засобів для нанесення мейкапу. Оля похвалилася результатами роботи стилістів, які працювали в екстремальних умовах.

Напевно, зірка не раз згадала закордоння, де перебувала певний час з початку війни. Там усе було набагато комфортніше. Але Полякова все одно повернулася до Києва і готова зніматися за будь-яких умов.

Ірина Білик підготувалася завчасно

Ще коли 2012 року ходили чутки про можливий кінець світу, співачка придбала будинок під Києвом, в якому був спеціальний захисний бункер. Тоді він Ірі не знадобився, а зараз може зіграти свою рятівну роль. Розраховане укриття на 6 людей.

Ірина Білик підготувала захисний бункер завчасно

Разом із подругою Ольгою Горбачовою Білик підготувала раціон на випадок НС – топлене масло і мед. Знаменитості десь вичитали, що вживаючи по одній ложці цих поживних продуктів на день, можна протягнути доволі довго.

Цікаво, кого Ірина має намір забрати з собою, щоб врятувати життя? Напевно, Дмитра Коляденка, з яким останнім часом бачиться доволі часто. Шкода, що приміщення не настільки велике, щоб вмістити всіх колишніх чоловіків зірки.

Поділитися статтею

Зараз читають

Син Софії Михайлівни Ротару поховав одну з найголовніших жінок свого життя

Сім’я стала меншою: син Софії Михайлівни Ротару поховав одну з найголовніших жінок свого життя...

Син легендарної української співачки Софії Ротару повідомив про втрату в сім'ї. У віці 72 років пішла з життя теща Руслана Євдокименка Людмила Бєлоусова.
Метелик - нагадування та захист

Як простий метелик допомагає в горі батькам

Дочка Міллі Скай померла незабаром після народження 30 квітня. Через кілька днів скорботна мати доглядала за сестрою-близнюком Скай Келлі в лікарняній палаті для новонароджених, коли другий з батьків зробив зауваження, яке спустошило її.
Знайдіть відмінність

Тест на уважність: знайдіть за 20 секунд симпатичного каченя відмінного від інших

Знайдіть на картинці одного каченя, яке відрізняється від інших. Якщо ви його не знайшли, відповідь побачите на малюнку нижче. Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Унікальна Україна: Чим приваблює Арабатська стрілка (ФОТО)

Вузька смужка суші, що тягнеться вздовж Кримського півострова на північному сході, є Арабатська коса. Її називають також Арабатською стрілкою. А у народі – просто Арабатка.

Популярне за тиждень

Популярне