Чоловік Марічки Падалко зізнався телеведучій в коханні з передової: “Мрію знов бути поруч”

Відома українська журналістка і телеведуча Марічка Падалко отримала зворушливе привітання з Днем закоханих від свого чоловіка-воїна Єгора Соболєва прямо з передової.

Марічка Падалко і Єгор Соболєв зустрілись під час Помаранчевої революції, але тоді були обидва одружені, тому довго не давали своїм почуттям волю. Знаком для телеведучої стало те, що виявилось – у них співпадає день народження. Журналістка зізнавалась, що мама була проти її рішення піти від першого чоловіка заради нових почуттів, але бабуся була на стороні онучки і навіть їздила з нею на побачення знайомитись з Єгором.

У закоханої пари народилось троє дітей, які ростуть в атмосфері взаєморозуміння і любові. Але 24 лютого 2022 року Марічці довелось розстатись з коханим чоловіком, Єгор Соболєв пішов захищати Україну і він до сих пір служить. Телеведучій було дуже важко відпускати обранця, але вона їм пишається і дуже за нього переймається.

Чоловік Марічки Падалко зізнався телеведучій в коханні з передової
Чоловік Марічки Падалко зізнався телеведучій в коханні з передової

На День всіх закоханих 14 лютого 2023 року Єгор знайшов можливість і час привітати зіркову дружину зі святом. Чоловік в Інстаграм-блозі виставив спільне фото з Марічкою і написав:

Кохаю! І мрію знов бути поруч

Марічка у коментарях також зізналась в коханні чоловіку: “Кохаю завжди”.

Чоловік Марічки Падалко зізнався телеведучій в коханні з передової

Користувачі Мережі відмітили, що вони дуже гарна пара і побажали їм скоріше возз’єднатися, як і мільйонам інших українських сімей, які вимушені бути в розлуці через війну.

Нагадаємо, Марічка Падалко до зустрічі з Єгором Соболєвим мала інші серйозні стосунки і виходила заміж. З першим обранцем прожила близько 15 років, але дітей у пари не було. Журналістка вже зневірилась, що може стати матір’ю, однак материнство в її життя прийшло з появою нового кохання.

Поділитися статтею

Зараз читають

Коли одружаться Надя Дорофєєва і Міша Кацурін та Вова Дантес і Даша Кацуріна

Кацурін і Дорофєєва, Дантес і Кацуріна: чи планують весілля учасники любовного чотирикутника?

Після розлучення українські співаки Надя Дорофєєва і Володимир Дантес знайшли щастя з іншими обранцями, екс-подружжям рестораторів Михайлом і Дашею Кацуріними.
Знайдіть 5 шт (по три цифри) - 888

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 5 шт (по три цифри) відмінні від...

Ви знайшли 5 сполучень цифр, які відрізняються від 888. Якщо вам це зробити складно, то ви можете дізнатися де вони на зображенні нижче. Гарного вам настрою та здоров'я!
Агата Муценієце і Павло Прилучний

Павло Прилучний вже підшукує заміну Агаті Муценієце для ролі в серіалі «В клітці»

Після розлучення зіркової пари Агата Муценієце стрімко втрачає роботу в спільних проектах з колишнім чоловіком. Відомо, що Павло Прилучний вже підшукує актрису їй на заміну для ролі в серіалі «В клітці».
Пампушки до борщу

Пампушки до борщу з часниковим соусом: швидкий рецепт дріжджового тіста

З такими пампушками борщ ще смачніший. Легкий часниковий соус робить булочки ароматними і надає пікантний смак.

Популярне за тиждень

Рідні онуки Софії Ротару не бідують: Соня мешкає в Нью-Йорку, а...

Софія Ротару з чоловіком Анатолієм Євдокименком виховали одного-єдиного сина. Руслан, коли виріс, одружився і подарував зірковій мамі двох онуків. Нині Соня й Толік уже дорослі й живуть у своє задоволення.

Популярне