“Навіщо зараз хизуватись”: Влад Яма нарвався на критику за романтичне фото з дружиною біля океану

Відомий український хореограф зе 24 лютого виїхав разом з родиною за кордон – там чоловік живе й досі. Користувачі мережі не втомлюються критикувати Влада Яму

На початку повномасштабної війни відомий український хореограф Влад Яма разом зі своєю дружиною та сином виїхали за кордон. Зіркова родина оселилась у США, де дитина подружжя почала відвідувати школу, а Яма з дружиною – займатись благодійністю та волонтерством. Разом з тим, виїзд знаменитості спричинив шквал критики у суспільстві.

Шанувальники відомого українського хореографа вже майже рік не можуть дочекатись відповіді на запитання, чому ж Влад Яма таки не повернувся в Україну. Знаменитість не горить бажанням відповідати, а ось його дружина Лілія, хоча й прокоментувала ситуацію, конкретної причини відсутності свого коханого на Батьківщині не озвучила.

Влад Яма з початку повномасштабної війни перебуває за кордоном
Влад Яма з початку повномасштабної війни перебуває за кордоном

Можна припустити, що реакція мережі була б дещо спокійнішою, якби Влад Яма не продовжував активно вести особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм, привертаючи до себе увагу. Ба більш, ймовірно, українці б навіть забули про знаменитість і той факт, що він – за кордоном, якби не постійні фотографії та відео з США.

Під кожним дописом відомого українського хореографа в соціальній мережі збирається чимало осудливих і навіть гнівних коментарів від користувачів Інстаграму. Частина підписників Влада Ями намагається зрозуміти, чому він досі у США, а частина – просто критикує знаменитість.

Так сталось і у коментарях під новою публікацією Влада Ями, на якій він продемонстрував ніжні обійми зі своєю дружиною. Романтична фотосесія була відзнята на побережжі океану в Маямі. Підписники зауважили, що такими фотографіями зараз ділитись недоречно.

Коментарі під новим дописом Влада Ями
Коментарі під новим дописом Влада Ями

Влад Яма у відповідь на один з коментарів обурився, що ці фотографії були зроблені понад рік тому. Втім, підписники звернули увагу хореографа, що річ не в тім, коли саме він сфотографувався зі своєю коханою, а в тому, що подібні хизування зараз взагалі не на часі.

Популярне

Схожі статті

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!

Лисий український телеведучий розповів про стосунки з Ксенією Мішиною, яка кинула Еллерта: “Поки не готовий”

Оскільки Славу Дьоміна підозрювали у стосунках із Ксенією Мішиною, під час інтерв'ю журналісти прямо поцікавилися долею цих стосунків. І ось що розповів відомий блогер.