Вічно “вагітна” Настя Каменських показала фото з дитиною: “Ще один привід нагадати про це”

Відома українська співачка Настя Каменських поділилась своєю благодійною ініціативою, до якої закликала долучатись всіх бажаючих і всіх хто може.

Настя Каменських в 2020 році стала офіційним зірковим амбасадором фонду “Таблеточки”. Цей фонд надає допомогу онкохворим дітям і їхнім сім’ям в Україні. Зараз під час повномасштабної війни артистка не припинила свою діяльність.

В своєму Інстаграм-блозі Настя Каменських в День онкоховорої дитини опублікувала фото з дитиною, яка хворіє раком і написала:

Як амбасадор фонду Таблеточки я знаю, що підтримка онкохворих діток важлива завжди, а сьогодні – ще один привід нагадати про це і вам. Зараз всі українці переживають складні часи, уявіть, як себе почувають малюки, що повинні разом з цим ще й боротися за своє життя

Куди зникла Настя Каменських після повернення в Україну
Настя Каменських зворушила фото з дитиною і зізнанням

Співачка розповіла, що фонд зараз в пошуці нових благодійників, які оформлять підписку на щомісячну допомогу маленьким пацієнтам. Вона пояснила, що це така ж сама підписка як на Spotify чи щось інше, що є в більшості телефонів. Треба обрати зручну дату списання і комфортну суму, яка кожний місяць буде перераховуватись на користь дітей.

Саме така регулярна допомога дає можливість маленьким українцям отримувати своєчасне, безперебійне та якісне лікування,навіть під час війни, та з кожним днем наближає їх перемогу. Пам’ятайте, що будь-яка посильна для вас сума, що стане стабільним щомісячним внеском – може врятувати десятки дитячих життів

, – відмітила Настя.

Користувачі Мережі похвалили Настю за її добре серце і бажання робити добрі справи навіть в такі складні часи.

Нагадаємо, разом зі своїм чоловіком Потапом Каменських з перших днів повномасштабної війни в Україні почала давати благодійні концерти та збирати гроші для ЗСУ. Зіркова пара довгий час знаходилась за кордоном, але зараз вони вдома.

Поділитися статтею

Зараз читають

Кішка Зузу

Живий клубочок щастя: як виглядає справжня кішка антистрес?

Пухнаста кішка позбавить вас від стресу і поганого настрою.
Поділ сіамських близнюків

Вперше медикам вдалося розділити сіамських близнюків, зрощених головами, без шкоди для них

Батьки дівчаток - Лілія Мірошник і Анатолій Бачинський родом з України, вони іммігрували в США, там зустрілися і одружилися.
2023 – рік якої тварини?

2023 – рік якої тварини? Правила прикрашання ялинки, вибору страв для новорічного столу та...

За східним календарем символом 2023 року буде Чорний Водяний Кролик. Дізнайтеся, що він принесе та як правильно його зустріти від прикрашання ялинки до вибору новорічного одягу.
Скільки коштує навчання дітей Галкіна?

Де навчаються Гаррі і Ліза Галкін і скільки це обійдеться їх батькам?

На носі початок нового навчального року. Семирічні двійнята Гаррі і Ліза вже готові повернутися в школу. В цьому році вони йдуть до другого класу.

Популярне за тиждень

Популярне