41-річна Тоня Матвієнко зустрілася з чоловіком Арсеном Мірзояном після тривалої розлуки: “Знову разом!”

Допоки всі гадали, що Арсен Мірзоян перебуває в Україні, музикант таємно відбув у Великобританію на побачення з дружиною Тонею Матвієнко і донькою.

З початку війни Мірзоян, як турботливий глава родини, відправив дружину з донькою Ніною за кордон, а сам залишився в Києві й пристав до активної волонтерської діяльності, майже забувши про концерти.

Жіноцтво спочатку перебувало в Португалії, а згодом перебралося до Лондона. За цей час Антоніна кілька разів приїжджала до столиці, щоб побачитися з чоловіком і мамою. Новорічні свята пара зустріла разом у Карпатах. На відпочинок часу майже не було, оскільки разом із волонтерами долучилися до акції нарізання 10 тонн олів’є для захисників на передову.

Майже рік Тоня Матвієнко й Арсен Мірзоян мешкають окремо

Нещодавно похвалилася, що вони з Арсеном знову разом. Виявляється, чоловік приїхав на гостини не один, а разом зі старшою донькою Тоні Уляною. Матвієнко нічого не сповіщає про подорож благовірного, але якщо уважно придивитися до фото, стає зрозумілим, що рух на дорозі лівосторонній, а вказівники написані англійською.

Напевно, Мірзоян запланував нетривалу поїздку, тому й не сповістив про неї у своєму акаунті. Можливо, приїхав у Лондон із благодійним концертом чи у волонтерських справах. Головне, що подружжя все-таки побачилося.

Матвієнко тяжко переживає розлуку з Арсеном. Перші три місяці чоловік майже не телефонував, а вона боялася першою набрати номер. Відбувалася СМСками, щоб запитати, чи живий, чи хоча б просто привітатися.

Перебуваючи на віддалі, обидва оцінили рівень почуттів і навіть жодного разу не посварилися, хоча раніше частенько цапалися. Тоня певна, що Арсен її не зраджує, бо вона подібного б не вибачила.

Поділитися статтею

Зараз читають

Евеліна Бледанс тільки молодшає

Бледанс заворожила своїм молодим обличчям і тонкою талією: не виглядає на свій вік

Евеліні Бльоданс 51, але якщо подивитися на фото, які вона викладає в своїй соцмережі, в це важко віриться. Цікаво, скільки б ви дали років Евеліні Бльоданс.
Найвідоміші Володимири України

Не просто Вовочка: відомі та впливові українські Володимири – Зеленський, Остапчук, Кличко та їхні...

Публіка вже довгі роки захоплено спостерігає за життям і професійною діяльністю найвідоміших Володимирів України, яких важко назвати просто "Вовочкою". Пригадуємо, як все починалось

Відкрите декольте, глибокі вирізи та довжина вище коліна: найгарячіші сукні Мішиної, Осадчої та інших...

Українські знаменитості завжди вміли здивувати епатажними та симпатичними вбраннями – наші принцеси завжди відрізнялися чудовим смаком та тонким почуттям стилю. Сьогодні редакція "Однієї хвилини" підготувала для вас добірку найвідвертіших нарядів.
Заур і Мадіна

Продовження скандалу з кавказьким весіллям – тепер постраждає винуватиця, що виставила компромат

Стаття передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі до 200 рублів або виправні роботи на строк до 1 року, а, в разі вчинення діяння з використанням службового становища, - штраф до 300 тисяч і навіть позбавлення волі до 4-х років.

Популярне за тиждень

Популярне