Вдова Олега Табакова Марина Зудіна вибачилася перед українцями через Ольгу Сумську: “Пробачте!”

Відома російська актриса кіно і театру Марина Зудіна через свою українську колегу по цеху Ольгу Сумську принесла вибачення перед всіма українцями.

Ольга Сумська з початку повномасштабного російського вторгнення дуже активно висвітлює події в Україні в своєму Інстаграм-блозі, показує, з чим тепер кожний день стикаються українці та дуже важко переживає розлуку зі старшою дочкою Антоніною Паперною, яка давно живе і працює в росії і через це не може відкрито підтримати батьківщину.

Через мовчазну позицію Тоні критикували її зіркову матір Ольгу Сумську, яка неодноразово намагалась виправдати доньку. Актриса не може стримати сліз, коли в інтерв’ю говорить про онуків, яким по телефону читає українські казки, а з дочкою на тему війни спілкується дуже обережно через прослуховування дзвінків.

Ольга Сумська та її дочка Тоня Паперна
Ольга Сумська та її дочка Тоня Паперна

Не зважаючи на сімейну драму, Ольга Сумська не залишається байдужою до чужого нещастя. На День Святого Валентина 14 лютого актриса відвідала родину з села Мощун в Бучанському районі, яка в березні 2022 року втратила все. Сумська поширила їх історію, щоб всі бажаючі могли їм допомогти:

Це зворушливе фото дає надію, що все буде добре! Світлана і її чарівні доці повернуться до свого рідного дому!

В коментарях до цієї публікації несподівано відписалась російська актриса і вдова Олега Табакова Марина Зудіна. Вона як росіянка принесла вибачення перед українцями:

Пробачте!!!

Вдова Олега Табакова Марина Зудіна вибачилася перед українцями через Ольгу Сумську
Вдова Олега Табакова Марина Зудіна вибачилася перед українцями через Ольгу Сумську

Нагадаємо, в російському шоу-бізнесі не так багато знаменитостей, які стали на бік добра і підтримали Україну, але серед них є дуже впливові та популярні – Максим Галкін і Алла Пугачова, Андрій Макаревич, Катерина Варнава, Олексій Панін, Лія Ахеджакова, Леонід Агутін, Анжеліка Варум, Марія Машкова.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!