Дві доньки Алли Пугачової кардинально не схожі одна на одну: хто з них став красунею і копією Примадонни

Легендарна співачка Алла Пугачова являється матір'ю двох доньок, які народилися з різницею у віці більше 40 років. Пророкують, що саме молодша донька Примадонни повторить її неймовірний успіх.

Ліза Галкіна могла би бути онучкою співачки Христини Орбакайте, але являється її рідною сестрою. Різниця у віці між сестрами аж 42 роки.

Свою першу доньку Христину Алла Пугачова народила у 1971 році, коли вийшла заміж за артиста естрадно-циркового жанру Миколаса Орбакаса. Тоді Пугачова тільки починала свою зіркову кар’єру і мало часу приділяла сім’ї. Саме тому шлюб з Орбакасом розпався вже через декілька років.

Пугачова неодноразово розповідала в інтерв’ю, що жалкує про те, що не додала своїй старшій доньці материнської любові. Коли Христина росла, Пугачова була у постійних роз’їздах, на гастролях, тож дівчинку в більшій мірі виховувала бабуся. Лише через багато років Примадонна зрозуміла, що не правильно розставляла пріорітети у житті.

Як виглядає молодший брат Орбакайте по батьку
Старша донька Пугачової Христина Орбакайте

Коли у Алли Борисівни народилася молодша донька, вона одразу зрозуміла, що буде виховути її зовсім по-іншому.

Ліза Галкіна з’явилася на світ у 2013 році шляхом сурогатного материнства. Хоча виносила її не Алла Пугачова, біологічно саме вона являється її матір’ю. Ліза Галкіна росте неймовірно красивою дівчинкою і з раннього дитинства вражає публіку своїми талантами та харизмою.

Молодша донька Алли Пугачової Ліза Галкіна

З раннього дитинства Ліза вивчає мови, грає на музичних інструментах, займається вокалом, танцями і акторською майстерністю. Чоловік Пугачової Максим Галкін часто публікує у своєму Інстаграм-блозі відео з Лізою і дивує її талантами. У свої 9 років дівчинка вільно спілкується французькою мовою, грає на піаніно і неймовірно гарно співає.

Крім того, Ліза дивує своїми манерами: вона дуже вихована, спокійна і врівноважена. З таким набором якостей, як у молодшої доньки Пугачової, очевидно, що вона виросте великою людиною. Пророкують, що дівчинка піде по стопах своєї зіркової мами і досягне неабияких успіхів.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.