Актори “Дизель Шоу”, які проміняли честь на гроші: Марина Грицук, Сергій Писаренко, Євген Нікішин

Герої нашої сьогоднішньої статті останні роки працювали на українському телебаченні. Втім, після початку повномасштабної війни в Україні, вони обрали працювати в країні-агресорці.

Сергія Писаренка, Євгена Нікішина та Марину Грицук українська публіка дуже добре знає, адже з 2019 року всі вони були учасниками “Дизель студіо”. Писаренко та Нікішин мають російське громадянство, А Грицук – білоруське. Після початку повномасштабної війни в Україні, всі ці троє акторів своїм мовчання підтримали російську агресію, тож їх виключили з команди “Дизель шоу”. Втім, Писаренко, Нікішин і Грицук не розгубилися і вже активно працюють у росії.

Актори Дизель Шоу, які проміняли честь на гроші
Актори Дизель Шоу, які проміняли честь на гроші

Так, нещодавно стало відомо, що Марина Грицук стала телеведучою на російському каналі “ТНТ” в Білорусі. Цікаво, що сама Марина пережила окупацію. Жінка була 17 днів без зв’язку та комунікацій в одному з окупованих містечок на Київщині. Не зважаючи на це, Грицук відкрито не засудила російську агресію та геноцид українців, а почала будувати кар’єру у Білорусі.

Актори Дизель Шоу, які проміняли честь на гроші
Актори Дизель Шоу, які проміняли честь на гроші

До речі, Сергій Писаренко теж постраждав від рук російської армії. Так, весною 2022 році актор у соціальних мережах розповів, що його будинок на Київщині зруйнований. При цьому чоловік дуже обережно говорив на цю тему і навіть не сказав, хто саме винен у тому, що він залишився без даху над головою.

Нагадаємо, серед зірок, родом з України, є багато тих, які вже рік замовчують війну, адже не хочуть втрачати роботу у росії. Серед таких знаменитостей – співачка Ані Лорак, Марув, Наташа Корольова, Анна Сєдокова та інші. Втім, є і ті знаменитості, які маючи російське громадянство, вчинили по совісті і засудили російську агресію. Так, виступили проти війни і покинули росію такі артисти: Алла Пугачова, Максим Галкін, Земфіра, співачка Монеточка та інші.

Поділитися статтею

Зараз читають

Вагітна Надя Дорофєєва засвітилася на фото з Кацуріним у балахоні на 5 розмірів більше

Вагітна Надя Дорофєєва засвітилася на фото з Кацуріним у балахоні на 5 розмірів більше:...

Відома українська співачка Надя Дорофєєва продовжує інтригувати шанувальників вільним одягом, під яким, як вони думають, зірка ховає вагітний живіт.
Любов Успенська

Любов Успенська розповіла, як в 16 років завагітніла від одруженого чоловіка: “Робили аборт...

Любов Успенська відверто розповіла, як в підлітковому віці завагітніла від дорослого чоловіка.
Людина у віці повинна особливо звертати увагу на ці симптоми

Симптоми коронавируса у літніх людей: ознака, яку легко пропустити

У літніх людей виявляється загальне нездужання, відчуття дискомфорту і слабкість. Також відсутній апетит і інтерес до життя.
Авто знаменитих красунь

Лорак, Кароль, Брежнєва та інші зіркові красуні показали своїх залізних коней: топ найшикарніших

Автомобіль сьогодні не тільки засіб пересування, але і важливий елемент статусності, тому знаменитості навперебій намагаються купити машину подорожче і покруче. На яких авто же зараз їздять зіркові красуні?

Популярне за тиждень

Популярне