Софія Ротару відмовилася співати для росіян на корпоративі: пропонували шестизначний величезний гонорар

Відома українська співачка Софія Ротару перестала виступати перед російською публікою після початку повномасштабного вторгнення. Артистку не підкупили величезні гонорари.

Софія Михайлівна Ротару давно не виходила на сцену, але не тільки через свій поважний вік. Співачка болісно сприймає події в Україні, які відбуваються з 24 лютого, хоча на самому початку вторгнення вона деякий час мовчала. Вийшовши на зв’язок, артистка зізналась, що знаходиться в рідному селі в Україні і там же вона відзначила 75-річний ювілей.

Раніше Ротару часто світилась на гучних концертах і преміях в росії, однак останній рік все змінив. Стало відомо, що зірка відмовилася виступати на корпоративі в Еміратах перед російською публікою. За цей виступ їй пропонували шестизначний гонорар в розмірі ста тисяч євро, як стверджує російська актриса Анна Калашнікова.

Софія Ротару відмовилася співати для росіян на корпоративі за шестизначний гонорар
Софія Ротару відмовилася співати для росіян на корпоративі за шестизначний гонорар

Навіть такі шалені гроші не вплинули на рішення артистки, яке стало принциповим для неї особисто. Софія Михайлівна відмовилась взагалі від гастрольної діяльності, тому що дуже переживає через війну. В грудні 2022 року Ротару також посипались замовлення на російські новорічні корпоративи, але замовники почули відмову.

Як заявила Калашнікова, Ротару близько до серця приймає те, що відбувається і їй важко зібратись.

75-річна Софія Ротару зачаровує своєю зовнішністю
Софія Ротару відмовилася співати для росіян на корпоративі за шестизначний гонорар

Нагадаємо, члени родини Софії Ротару на початку вторгнення потрапили в публічний скандал, намагаючись покинути Україну, не маючи на це права. Це її син Руслан Євдокименко і онук Анатолій. Артистка не коментувала неприємну ситуацію. Пізніше вона розповіла про свою благодійну ініціативу, якою займається заради допомоги жінкам і дітям українських захисників та відмітила, що їй дуже незвично допомагати “на публіку”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Легкоступова померла, а її прах віддали родичам

Чоловік Легкоступової, який знаходиться під підозрою, впав в обморок, дізнавшись про смерть співачки

Вчора стало відомо, що виконавиця хіта «Ягода-малина» померла. Дізнавшись про смерть дружини, чоловік Легкоступової впав в обморок. Юрій овдовів всього через місяць після весілля, а зараз він знаходиться під підозрою.
Простий рецепт хачапурі з сиром і яйцем

Як швидко приготувати хачапурі з сиром та яйцем на сковороді: простий рецепт сніданку замість...

Якщо вам набридли канапки на сніданок, пропонуємо звернути увагу на цікавий і простий рецепт традиційного хачапурі з сиром і яйцем – смакуватиме кожному
Оля Полякова та дочка Маша

Строга Оля Полякова навіть на Мальдівах змусила доньку ходити в школу: багатству потрібна розумна...

Співачка Оля Полякова після новорічних виступів і корпоративів зараз з дочками відпочиває на Мальдівських островах. Але і на курорті вона, в першу чергу, сувора мама.
Оля Полякова розкритикувала Філіпа Кіркорова та порекомендувала назавжди забути про його існування

43-річна Оля Полякова розповіла, що думає про Кіркорова, який підтримав Оксану Марченко: “Порожнє місце”...

Більшість російських зірок змінюють свою думку, особливо це стосується, якщо вони можуть втратити великі гонорари. Тому вони й мовчать про події в Україні

Популярне за тиждень

Популярне