Що може розчулити до сліз: Камалію – вистава, Сумську – спогади про онуків, Кекелію – листування із “Пташкою”

Зазвичай знаменитості з'являються на люди гарно вбраними, з зачісками і ретельним макіяжем. Намагаються посміхатися, демонструючи свій бадьорий настрій. Та трапляються ситуації, коли на гарно нафарбованих очах блищать сльози. Хто доводить селебріті до плачу?

Камалія

Завітавши на виставу до Наталі Могилевської, дружина мільярдера не стримала сліз, адже йшлося про сумні жіночі долі нескорених українок. Знаменитості дружать доволі давно і частенько навідуються на концерти одна до одної.

Та реалії життя диктують нові правила. І ось уже вистава “Доньки” викликає не радість і сміх, а зовсім протилежні емоції. Камалія не стрималася і вийшла на сцену, щоб подякувати крізь сльози Могилевській за щемке видовище:

Натусік, ти фантастична акторка, співачка.

Ольга Сумська

Довести відому актрису до сліз вдалося ведучій програми “Точка опори”. Коли Світлана Леонтьєва поцікавилася у народної артистки долею її старшої доньки Антоніни Паперної й російських онуків, Ольга не змогла стримати сліз.

Ольга Сумська не стримала сліз, коли згадала про старшу доньку з онуками

Довелося навіть зупинити знімання і дати жінці заспокоїтися. Сумська не бачилася з Тонею, 5-річною Євою і 3-річним Данею вже цілий рік. Вони спілкуються виключно телефоном. Бабуся читає дітям казки українською мовою, але про політичну ситуацію ані чирк-чирк, бо всі розмови прослуховуються.

Віра Кекелія

Учасниця “Жіночого кварталу” і мама двох дітей розплакалася, коли отримала повідомлення від легендарної “Пташки”, захисниці “Азовсталі”. Катерина Поліщук відгукнулася, коли Віра заспівала на сцені пісню про неї.

Віру Кекелію розчулило повідомлення від Пташки

Жінка подякувала Кекелії і дівчатам, що гарно заспівали, сповістивши, що в неї після прослуховування композиції пішли мурашки по шкірі і на очах блиснули сльози. Звісно, подібне не могло не розчулити. Віра й собі розплакалася.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.