Кіркоров розповів про хворобу Алли Пугачової, яку вона поїхала лікувати в Ізраїль: “Не хоче цього розкривати”

Одна з найвідоміших російських співачок Алла Пугачова покинула рідну країну з дітьми й чоловіком. Сьогодні знаменитість живе в Ізраїлі, втім, виявляється, причиною виїзда стала не лише незгода з російською політикою

Відома російська співачка Алла Пугачова покинула рідну країну після початку повномасштабної війни в Україні. Раніше ледве не всі шанувальники Примадонни були впевнені, що зірка виїхала через цькування в росії за політичну позицію та незгоду з терором, втім, виявляється, причиною виїзду може бути здоров’я артистки.

Батько колишнього чоловіка Алли Пугачової Бедрос Кіркоров нещодавно висловився про стан здоров’я російської Примадонни. Знаменитість зізнався, що з власних джерел дізнався про те, що співачка, ймовірно, поїхала за кордон лікувати здоров’я. Втім, продовжив Кіркоров старший, про свій діагноз артистка говорити не хоче.

Бедрос Кіркоров висловився про хворобу Аллу Пугачової, яку вона приховує
Бедрос Кіркоров висловився про хворобу Аллу Пугачової, яку вона приховує

У коментарі для одного з російських ЗМІ батько епатажного й скандально відомого російського артиста зізнався, що насправді Алла Пугачова поїхала з росії не для того, аби її родини не торкнулась тема війни, а для того, щоб підлікуватись. Бедрос Кіркоров, разом з тим, зізнався, що не знає, чим саме хворіє Примадонна – вона й сама, за словами артиста, говорити про це не хоче.

Я чув, що Алла Пугачова поїхала в Ізраїль на лікування. Але яка саме у неї хвороба, мені невідомо. Можливо, ця інформація засекречена. Вона не хоче цього розкривати. Це її справа

– прокоментував Бедрос Кіркоров.

Батько колишнього чоловіка Алли Пугачової Кіркорова розповів про стан Примадонни
Батько колишнього чоловіка Алли Пугачової Кіркорова розповів про стан Примадонни

Варто також зазначити, що російські медіа, посилаючись на близьке оточення Алли Борисівни, повідомили, що вона давно хотіла покинути рідну країну й виїхати в Ізраїль. За повідомленнями, в знаменитості давно все було розписано, але навіть свій виїзд вона спланувала доволі хитро. Мовляв, сьогодні – в Ізраїлі, завтра – повертається додому.

Анонімне джерело з оточення Пугачової також повідомило, що ніхто й ніколи не може сказати, чи захоче зірка повернутись. Ба більш, якщо навіть захоче, зірка ні з ким цього обговорювати не буде. Саме тому, вважають знайомі артистки, безглуздо припускати, чи можна буде ще побачити її на своїй батьківщині.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.