Віру Брежнєву вирізали з серіалу “Мажор”, а Сергія Писаренка – з “33 акордів”: рівень маразму зашкалює

Намагання насолити українцям, які виступили проти СВО, серед росіян поширюється до маразматичних масштабів. Вони вирізають кадри з Вірою Брежнєвою і навіть своїм співвітчизником Сергієм Писаренком із шоу і серіалів.

Віра Брежнєва

Раніше артистка співала виключно російською мовою й весь час отримувала нагороди у москві. Та після повномасштабного вторгнення Віра не змогла змиритися. Відкинула від свого імені радянський додаток і вивчила українські пісні. А ще волонтерила у Польщі.

Віру Брежнєву вирізали з Мажору попри втрату смислу картини

Звісно, подібна поведінка розлютила росіян. Щоб помститися зірці, представники країни-агресора вирішили навіть перемонтувати серіал “Мажор”. Брежнєва з’явилася у популярній стрічці всього один раз – у 10-ій серії другого сезону. Зіграла саму себе в невеличкому епізоді.

Та злобним працівникам каналу ТВ-3 і цього видалося забагато. Тож українську співачку у ролі камео вирізали. Після цього персонаж Прилучного, що веде розслідування, почав верзти абсолютно нелогічні нісенітниці. На інших платформах серіал можна побачити у первісному вигляді.

Сергій Писаренко

Колишній учасник “Дизель-шоу” підпав під роздачу в обох країнах. Українські колеги-гумористи засудили його за відсутність проукраїнської позиції. Писаренко встиг вивезти родину до Таллінна до того, як рашисти розбомбили його будинок. Згодом покинув роботу в Києві й сам.

На старих кадрах у 33 акордах Сергія Писаренка ще можна побачити

Та це не врятувало артиста від гніву співплемінників. Росіяни не пошкодували часу і вирізали Сергія з програми “Три акорди”. Шоу знімали ще 2021 року. Але у 2022-му в ефір не запускали, бо весь час у прайм-тайм йшли новинні програми.

Врешті черга дійшла до виходу на Першому каналі. Але що ми бачимо? Кадри з Писаренком повністю відсутні! Катерина Гусєва тепер виходить на сцену сама, хоча за кадром чується чоловічий голос. А фінал перемонтували так, щоб опальний росіянин не втрапив у поле зору відеокамери.

Поділитися статтею

Зараз читають

А ви знаєте, чому рибу хек завжди продають без голови? Ну, зараз дізнаєтеся, приготуйтеся...

Риба хек - смачна, корисна, низькокалорійна (всього 86 ккал на 100 г), кожен з нас її періодично готує та їсть. Але зізнайтеся - бачили колись хека з головою? Ото ж бо. Ось, дивіться.
Ірина Аллегрова та Григорій Лепс

Ірина Аллегрова та Григорій Лепс у чудовому виконанні культової пісні “Я тобі не вірю”...

Ювілейний вечір Віктора Дробиша подарував шанувальникам кілька інтерпретацій культових пісень. Так, Лепс та Алеграва виконали композицію "Я тобі не вірю".
Кадр з мюзиклу

Писанка запалює! “Вроде выгляжу нормально ” – найвеселіша і пікантна пісенька в ...

"Сорочинський ярмарок " - одинз найбільш вдалих комедійних мюзиклів сучасності. Родзинкою в ньому стала пісенька хтивої дружини і вічно голодного чоловіка. Послухайте - відмінний настрій гарантовано.

Наташа Корольова виставила 76-річну матір у дивному світлі перед публікою: “Тепер зрозуміло в кого...

Мама Наташі Корольової Людмила Поривай дуже яскрава та артистична жінка, яка у свої 76 років з легкістю одягає сміливе вбрання та анітрохи не відчуває збентеження.

Популярне за тиждень

Популярне