Ліза Ющенко й Антоніна Паперна відвідують московські тусовки: день народження і прем’єру ніхто не відміняв

Деякі українки ще задовго до початку війни переїхали на ПМЖ до росії і встигли обрости там сім'ями і дітьми. Звісно ж, після повномасштабного вторгнення й не думали про повернення у Київ під бомби. Живуть і не переживають через те, що їхні найрідніші люди потерпають щодня.

Ліза Ющенко

Нині колишня невістка Віктора Ющенка мешкає у москві. Українка похвалилася кадрами зі святкування дня народження доньки. Онучці третього президента Варварі минуло 13 років. Відзначали цю важливу дату в кафе. Тримаючи бокал у руках, щаслива мама відзначила:

У 13 років пити ще не можна, але ти вже доросла.

Разом з іменинницею хвацько витанцьовувала й мама Лізи Ющенко та Маші Єфросиніної пані Людмила. Чи привітала телеведуча рідну племінницю з 13-літтям, невідомо. В нещодавньому інтерв’ю Єфросиніна зізналася, що спілкування між рідними сестрами останнім часом зведено практично до нуля.

З сином Ющенка Андрієм Єлизавета розлучилася ще у 2012 році. За 2 роки вийшла заміж за російського бізнесмена Сергія, якому народила сина.

Антоніна Паперна

Не відстає від землячки й донька Ольги Сумської. У той час, як мама ллє сльози перед екраном, запевняючи, як її старшій доні важко жити в російському оточенні, сама Тоня з чоловіком і донечкою вирішила розважитися. Родина Ягличів завітала на допрем’єрний показ мультфільму “Царівна і Таємнича гостя”. Подружжя має ще й сина, але на люди вивели тільки 5-річну Єву.

Антоніна Паперна розважається у москві на всю котушку

Колись Володимир Яглич був одружений зі Світланою Ходченковою. За 5 років цей шлюб розпався. Коли Антоніна приїхала до москви на навчання, то закохалася в актора, і вони стали жити разом. Подейкують, що росіянин ще й досі не оформив стосунків із Паперною офіційно. Натомість та подарувала йому двох діточок.

У зв’язку зі збільшенням родини довелося переїхати з квартири у більш просторий котедж за містом. Сумська не бачилася з Тонею й онуками вже цілий рік. Спілкуються виключно телефоном. Ольга запевнила, що читає малечі українські казки.

Схожі статті

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?

Неймовірно пухкий бісквіт на газованому лимонаді: треба стакан напою, пару яєць і ульотний десерт готовий

Вважаєте, що перепробували всю можливу випічку? А що до бісквіта, який готується на газованому лимонаді? Якщо чуєте таке вперше, то наш рецепт приємно здивує вас та ваші смакові рецептори.