Віра Алентова не оцінить вибір свого онука: подивіться, як виглядає майбутня невістка Юлії Меньшової

Відома російська актриса Юлія Меньшова готується оженити свого єдиного сина від чоловіка Ігоря Гордіна. Вигляд невістки здивував прихильників зірки.

Актриса Юлія Меньшова не поспішала вийти заміж і побудувати власну сім’ю. З актором Ігорем Гордіним вона розписалась в 27 років. За іронією долі сімейна ситуація батьків Юлії повторилась і у неї – вони з чоловіком розставались на 4 роки без офіційного розлучення, але не сумнівались в тому, що це кінець.

У зіркового подружжя народилось двоє дітей, дочка Таїсія і син Андрій, хронічна втома від батьківських турбот стала причиною розриву – маленький син не спав ночами, а Юлія та Ігор працювали до пізнього вечора, після чого їх чекали безсонні ночі. Також однією з причин розставання послужило те, що Меньшова була більш відома публіці, ніж Гордін, що вдарило по його чоловічій гордості.

Як виглядає майбутня невістка Юлії Меньшової
Як виглядає майбутня невістка Юлії Меньшової

Щоб розрив не відбився на дітях, зіркові батьки кожен рік їздили разом на відпочинок. Також Гордін окремо провідував спадкоємців. Актриса розповідала, що після чергової зустрічі дочка попросила маму, щоб тато більше не йшов. Це їх так розчулило, що вони знову возз’єднались.

Син зіркової пари Андрій пішов шляхом батьків і став артистом. У хлопця є кохана дівчина, вони разом вже декілька років, тому публіка впевнена, що пара в майбутньому одружиться.

Майбутньою невісткою Юлії Меньшової стане актриса Марія Кукушкіна. Андрій і Маша довгий час приховували свій роман, щоб вберегти свої відносини від чуток жовтої преси. Тільки рік назад закохані розсекретили свої стосунки і почали ділитися публічно спільними знімками.

Як виглядає майбутня невістка Юлії Меньшової Марія Кукушкіна
Як виглядає майбутня невістка Юлії Меньшової Марія Кукушкіна

Шанувальники Андрія Гордіна були не просто здивовані його вибором, деякі навіть розчарувались, побачивши його пасію через те, що вона зовсім не схожа ні на його матір Юлію Меньшову, ні на бабусю Віру Алентову, хоча часто чоловіки вибирають собі жінок, схожих на матерів. Але у випадку з Андрієм все вийшло не так – у його обраниці довге темне волосся, витончені риси обличчя, карі очі. Марія – повна протилежність Меньшової і Алентової зовнішньо.

Віра Алентова і Юлія Меньшова
Віра Алентова і Юлія Меньшова

Не зважаючи на це, зіркова пара виглядає щасливою разом, тому ймовірно, що скоро Кукушкіна стане офіційною родичкою Юлії.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.