Наталія Могилевська показала, з ким і як проводить свій вихідний: без чоловіка та дітей, яких у неї немає

Співачка Наталя Могилевська опублікувала у своєму Інстаграмі гарне весняне фото на якому позує разом із домашнім улюбленцем. Повідець у собаки те, що треба.

Наталя Могилевська теплим вечером весни вирішила влаштувати прогулянку зі своїм улюбленцем та радо поділилася фото в Інстаграмі. У артистки чорний лабрадор по імені Ая, дівчинка незграбно позувала на фото, адже була занадто захоплена своєю хазяйкою і хотіла з нею бавитись.

Могилевська у чудовій компанії
Могилевська у чудовій компанії

Вірна чотирилапа подружка з’явилася у співачки в 2012 році і з тих пір вони стали нерозлучні. Аю теж можна вважати зіркою, адже зі своєю хазяйкою, вони відвідали безліч фотосесій і навіть потрапили на обкладинку журналу для тварин.

Могилевська довго була в роздумах, та не до кінця була впевнена, чи впорається  з такою відповідальністю. Графік співачки насичений та напружений, а домашній улюбленець – це така сама дитина, тому Наталя довго зважувала всі “за” та “проти”.

Вихідний день зірки шоу-бізнесу
Вихідний день зірки шоу-бізнесу

Виконавиця змогла прийняти розсудливе рішення і тепер вже 11 рік має таку гарну подружку – Аю, яка складає їй компанію під час прогулянок. Жодного разу вона не пошкодувала, що змогла перебороти свої страхи і знайти для себе вірну чотирилапу тваринку, яка постійно поруч.

Проте у артиски могла бути зовсім не подружка, а друг, бо вона їхала купувати шоколадного хлопчика, але як побачила дівчинку чорного кольору відразу зрозуміла, що вона її. Відтоді і почалася дружба, крізь роки.

Справжнім випробуванням для Могилевської було підібрати ім’я. Довго приймала рішення і вирішила, що наділить дівчинку першою літерою алфавіта та останньою. Однак зараз вона задоволена своїм вибором і говорить, що це найкраще, що вона могла придумати.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.