Рахунки заморожені, влізла в борги і може збанкрутіти: яку правду про своє російське життя приховує Ані Лорак

Колись дуже популярна в Україні, Ані Лорак виїхала в росію у пошуках більш щасливої долі. Та щось пішло не за планом, зараз Кароліна на межі банкрутства та не може знайти вихід.

Ані Лорак давно покинула рідну країну у надії, що в росії буде краще та вигідніше жити. Спочатку саме так і відбувалось, адже співачку тепло прийняли, доволі сильно підтримували як глядачі, так і численні друзі з російського шоубізнесу.

Весною 2022 року Кароліна вирішила, що прийшов час підкорювати Європу. Та не так сталося, як гадалося, тож співачка повернулася до столиці рф знову та обіцяла фанатам нові концерти. На підтримку ж своєї неньки України вона не казала ані слова. При цьому на запланованих восени концертах з програмою “The Best” у Німеччині та Чехії Ані позиціювала себе найтитулованішою українською співачкою.

Лорак, яка запросила в середньому за квитки на свої концерти у Європі 100 євро, аж ніяк не могла припустити наповненість залів лише на 30-50%. Та ще й українці активно розганяли хвилю недовіри та протестів проти зустрічей в країнах їх тимчасового перебування.

Кароліні прийшлось анулювати концертний тур. Вона втратила солідну суму коштів та вимушена була знов повернутись до веселощів росіян. Здавалося, країна велика, заробляй та й годі. Але Ані Лорак знов потрапляє у скандал, адже пройшов слух, що кошти від виступів вона передає на допомогу ЗСУ. Сама ж співачка пояснила, що вона допомагає виключно гуманітарним місіям. Та російський глядач виявився обуреним і більше не хотів нести гроші у гаманець Кароліни.

Лорак на межі банкрутства
Лорак на межі банкрутства

І третім фактором бюджетного провалу виявився паспорт громадянки України. Його Ані вирішила приберегти про всяк випадок, нове громадянство не приймала. Її фірма також була зареєстрована на території нашої країни. То ж платила співачка податки чи ні, вона потрапила під пильник контроль податкової рф, рахунки фірми стали замороженими, а сама Кароліна знаходиться в глибокому шоковому стані, адже вона може залишитись повним банкрутом.

Плани на майбутнє

Найцікавіше те, що Лорак намагалася втекти, на перспективу для життя їй подобалися Дубаї та Туреччина. В новій країні вона планувала стати резидентом. Та власних коштів виявилося недостатньо, а друзі більше не хотіли допомагати. Злі язики пліткують, що все ж таки знайшовся впливовий та багатий спонсор, яких дав Кароліні грошей. Тепер вона винна ще і йому.

Після нещодавнього інтерв’ю Оля Полякова порадила Ані Лорак перестати корчити із себе дівчинку та почати брати відповідальність за свої дії, адже вже 40 виповнилось. Можливо, Кароліні варто прислухатись до поради?

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".