Куди зникла головна суперниця Софії Ротару по сцені та як вона виглядає: друга смуглянка-молдаванка

Відома українська співачка Софія Ротару давно підкорила сцену, затьмаривши в дев'яностих свою конкурентку Надію Чепрагу, яка була вимушена піти зі сцени.

Софія Ротару на початку своєї музичної кар’єри була не єдина претендентка на статус головної артистки радянської естради. Вона конкурувала з Надією Чепрагою, яка стала популярною на початку сімдесятих.

З ранніх років зірка естради вважалася суперницею схожої на неї Ротару. Чорноброві красуні вели негласне змагання за глядацькі симпатії як у Молдові, так і в усьому СРСР. Публіці завжди було важко виділити якусь одну співачку.

Куди зникла головна суперниця Софії Ротару по сцені Надія Чепрага
Куди зникла головна суперниця Софії Ротару по сцені Надія Чепрага

Обидві не поступалися один одному ні в голосі, ні у зовнішності: фігура, зріст і вага були практично ідентичні. Однак на сучасних фото можна побачити суттєву різницю у зовнішньому вигляді. Ротару після пластики виглядає молодшою, а Надія Чепрага, яка не є прихильницею таких операцій, зберігає природну красу за допомогою народних методів.

Ця виконавиця не тільки чудово співала, але і складала вірші. На піку своєї кар’єри вона виступала на різних міжнародних фестивалях в Німеччині, Франції та інших країнах. Чепрагу обожнювали в рідній Молдові та за кордоном.

Куди зникла головна суперниця Софії Ротару по сцені Надія Чепрага
Куди зникла головна суперниця Софії Ротару по сцені Надія Чепрага

Слава співачки пішла на спад в дев’яностих – їй на п’яти наступала Софія Ротару, яка співала хіт про смуглянку-молдаванку. Публіка почала порівнювати артисток і порівняння було не на користь Чепраги. Її називали другою Ротару, забувши про її індивідуальність. Надія розуміла, що їм разом не вистачить місця на одній сцені, тому в результаті повернулась до спокійного розміреного життя. З 2001 року живе в москві.

Куди зникла головна суперниця Софії Ротару по сцені Надія Чепрага
Куди зникла головна суперниця Софії Ротару по сцені Надія Чепрага

Сьогодні їй 66 років, вона досі вірна своєму яскравому самобутному стилю, хоча й замітно постаріла. Зрідка Надія Чепрага дає виступи. Довгі роки вона була заміжня за економістом Євгеном Літвіновим, який в 2009 році зробив її вдовою. Син зіркової пари сьогодні проживає у Німеччині.

Нагадаємо, Софія Ротару вже теж не дає виступів і не веде концертну діяльність. Артистка важко переживає війну в Україні та всі події, які зараз відбуваються на її батьківщині.

Популярне

Схожі статті

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!

Лисий український телеведучий розповів про стосунки з Ксенією Мішиною, яка кинула Еллерта: “Поки не готовий”

Оскільки Славу Дьоміна підозрювали у стосунках із Ксенією Мішиною, під час інтерв'ю журналісти прямо поцікавилися долею цих стосунків. І ось що розповів відомий блогер.