40-річна вдова Григорія Чапкіса забула про чоловіка одразу після його смерті: навіть не доглядає за могилою

Григорій Чапкіс за життя був ще тим ловеласом і до останнього любив увагу жінок у свій бік. Зі своєю четвертою дружиною Чапкіс одружився у 90 років.

Відомий український хореограф і суддя “Танців з зірками” був дійсно унікальною людиною. Ще у 90 років він жив повним життям, танцював на паркеті, знімався в телепроєктах і навіть наважився на шлюб. Так, відомо, що Григорій Чапкіс одружився вчетверте у 2020 році, а вже через рік його не стало. Хореограф перехворів на Ковід-19, а ускладнення хвороби забрали у нього життя. Помер Григорій Чапкіс 13 червня 2021 року.

Що відомо про вдову Григорія Чапкіса

Четверта дружина Григорія Чапкіса на ім’я Людмила уникала публічності і жодного разу не виходила з зірковим чоловіком у світ. Втім, хореограф дуже багато говорив про своє нове кохання в інтерв’ю. Григорій вважав, що у 90 років він зустрів кохання всього свого життя.

Відомо, що четверта дружина Чапкіса молодша від нього на 51 рік. У них зав’язався роман, коли Людмилі було 38 років, а Григорію – 89. Незважаючи на величезну різницю у віці Чапкіс запевняв, що у них дуже гармонійні стосунки і Людмила бачить у ньому не дідуся, а чоловіка. Вже через рік стосунків Григорій і Людмила офіційно оформили стосунки.

Григорій Чапкіс
40-річна вдова Григорія Чапкіса забула про чоловіка одразу після його смерті

В інтерв’ю програмі “Світське життя” за декілька місяців до власної смерті Григорій Чапкіс з захватом розповідав про свою молоду дружину. Хореограф розповів, що познайомився з Людмилою у ювелірному магазині, директором якого вона являється. Григорій закашлявся в магазині і Людмила дала йому таблетку від кашлю. Вже на другий день Людмила зателефонувала Григорію і поцікавилась його здоров’ям. Так і зав’язалися їхні стосунки.

Чапкіс розповідав про свою молоду дружину з блиском в очах, він вірив, що Людмила його по-справжньому кохає. Цікаво, що навіть після смерті хореографа його дружина вирішила залишитися в тіні. Так, на  похороно Людмила прийшла, але навіть не підходила до труни, аби не попасти під приціл фотокамер.

Після смерті Григорія Чапкіса пройшло майже 2 роки. Нещодавно відомий волонтер Максим Левченко зняв на відео і опублікував в Мережі відео могили хореографа. Місце поховання хореографа занедбане.

У Мережі показали, як зараз виглядає могила Григорія Чапкіса
У Мережі показали, як зараз виглядає могила Григорія Чапкіса

За 2 роки родичі Чапкіса так і не поставили пам’ятник. Схоже, туди давно вже ніхто не приходив: ні молода дружина, ні діти Чапкіса. На могилі – засохлі квіти і старий вінок.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.