Обрали кар’єру, а не сім’ю: Андрій Данилко, Могилевська та інші зірки, які вже ніколи не стануть батьками

Для когось сім'я – сенс всього його життя, в той час, як інші вважають кар'єру важливішою за народження дітей. Так, в українському шоу-бізнесі багато тих, хто проміняв сімейне щастя на успіх на сцені.

Чи народжувати дітей, вирішує кожен сам. Хтось вважає дітей сенсом свого життя, хтось свідомо обирає жити без дітей, а хтось в погоні за кар’єрою просто не встигає обзавестись сім’єю.

Андрій Данилко

Данилко зазначив, що вже ніколи не одружиться
Обрали кар’єру, а не сім’ю: Андрій Данилко

В цьому році відомому українському артисту Андрію Данилку виконується 50 років. До цього часу чоловік жодного разу не був одружений і не має дітей. Данилко не любить говорити на тему особистого життя, але запевняє, що вже навряд чи буде з кимось жити разом. За словами артиста, він змирився з тим, що у нього ніколи не буде сім’ї і не хвилюється з цього приводу.

Ось не дано мені, нічого страшного. Що таке особисте життя? Є багато інших цікавих речей. Робота, наприклад

, – заявив Данилко в одному з інтерв’ю.

Наталія Могилевська

Наталія Могилевська звернулася до своїх підписників
Обрали кар’єру, а не сім’ю: Наталія Могилевська

Наталії Могилевській – 47. Співачка не одружена та не має дітей. Очевидно, що співачка вже сама не зможе народити, навіть якщо захоче. Наталія зізнається, в молоді роки вона думала лише про кар’єру, а дітей відкладала на потім. А потім, то не було чоловіка, то не було підходящого моменту.

Зараз Могилевська зізнається, що мріє відчути радість материнства. Співачка поговорює про усиновлення, але остаточне рішення вона ще не прийняла.

Руслана Лижичко

Чоловік Руслани Лижичко Олександр Ксенофонтов
Обрали кар’єру, а не сім’ю: Руслана Лижичко

Виконавиця “Диких танців” Руслана Лижичко вже більше 25 років перебуває в шлюбі, але мамою вона так і не стала. Співачка зізнається, що вони з чоловіком довгий час були зациклені на кар’єрі і не думали про дітей. Втім зараз зіркове подружжя планують стати батьками. Трішки більше року назад Руслана в інтерв’ю відкрито заявила, що вони з чоловіком роблять все, аби у них найближчим часом з’явилася дитина. Імовірно, артистка говорила про сурогатне материнство, адже з огляду на її вік, самій завагітніти їй було складно. Поки що зіркове подружжя не оголошували про швидке поповнення в родині, ймовірно вони відклали батьківство через війну в Україні.

Схожі статті

Рецепт єврейської страви я трохи переробила під себе — всі у захваті: макарони з гречкою й грибами

Кулінари розповіли, що є така традиційна єврейська страва, що має назву варнічкес. Але з урахуванням смаків наших українських їдоків її рецепт трохи переробили.

І торта не треба! Шоколадний пиріг на воді та без яєць: ділюсь перевіреним пісним рецептом за лічені хвилини

Попри свій досить бюджетний склад, пиріг виходить смачним і ніжним, тому вартий уваги. Готується ця випічка неймовірно просто. Спробуйте, вам обов'язково сподобається!

Визнані за життя, та чи вшановані після? Де та як поховані відомі українці: Писанка, Ступка, Чапкіс та інші

За останні роки Україна втратила багато видатних артистів і культурних діячів, які відігравали значну роль у формуванні культурної спадщини країни. Вони стали справжніми символами свого часу.